Tłumaczenia specjalistyczne rosyjski

Tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne z języka rosyjskiego i na język rosyjski wykonywane są w naszym biurze Verte Rzeszów przez native speakerów tego języka. Wieloletnie doświadczenie w branży tłumaczeń wykazało, że najlepsze tłumaczenia wykonują rodowici użytkownicy danego języka, z uwagi na bardzo dobrą znajomość niuansów językowych, kontekstu kulturowego czy też zagadnień prawnych. Zatrudnianie specjalistów z języka rosyjskiego pozwala nam oferować krótkie terminy realizacji zamówienia na tłumaczenia specjalistyczne rosyjskiego, przy zachowaniu konkurencyjnych stawek cenowych.

 

tłumaczenia rosyjski

Ceny od 30 zł netto / stronę 

*Cena netto za stronę obliczeniową. W przypadku tekstów specjalistycznych czy tłumaczeń ekspresowych cena zwiększa się według cennika. O dopłacie informujemy Klienta przed zleceniem. Oferujemy atrakcyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości
Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszymi cenami oraz przesłania na adres mailowy biura bądź też za pośrednictwem formularza: ZŁOŻENIE ZLECENIA dokumentów. A my w ciągu 30 minut postaramy się przesłać do Państwa ofertę lub oddzwonić w celu ustalenia warunków realizacji zlecenia.

Wykonujemy tłumaczeniach specjalistyczne języka rosyjskiego w popularnych konfiguracjach takich jak:

 

Tłumaczenia przysięgłe rosyjski


Zatrudnieni przez nas tłumacze to zaprzysiężeni przez Sąd tłumacze przysięgli języka rosyjskiego, którzy uzyskali prawo do wykonywania tłumaczeń uwierzytelnionych lub do poświadczania gotowych przekładów w danym języku. Tłumacz przysięgły rosyjskiego jest wpisany na listę tłumaczy przysięgłych i posiada numer nadany mu przez Sąd, a tłumaczenia są opatrzone numerem repertorium co pozwala na zweryfikowanie w późniejszym terminie tłumaczenia i odnalezienie go w bazie tłumaczeń w przypadku jeśli potrzebowaliby Państwo kopię tłumaczenia.

Jeśli potrzebują Państwo wykonać tłumaczenie poświadczone przysięgłe z języka rosyjskiego lub na język rosyjski zapraszamy do naszego biura lub też do przesłania nam dokumentów online do wyceny. Tłumaczymy wszelkiego rodzaju dokumenty i licencje, świadectwa szkolne, dokumenty urzędowe: takie jak akty urodzenia, akty małżeństwa czy też dokumenty finansowe i sądowe. Wykonane na rosyjski tłumaczenia można odebrać osobiście w siedzibie naszego biura albo za dopłatą zlecić nam wysyłkę pocztową lub kurierską.

Nasi tłumacze przysięgły rosyjskiego wykonuje również tłumaczenia ustne w kancelariach notarialnych, jeśli potrzebna jest asysta językowa przy założeniu spółki czy też przy innych czynnościach prawnych. Do nie dawna wykonywaliśmy tłumaczenia przysięgłe z języka rosyjskiego oraz tłumaczenia na język rosyjski dla firm z branży bankowej, ubezpieczeń, dla firm przewozowych i logistycznych, dla firm budowlanych, automotiv, firm paliwowych i wydobywczych.

 

Tłumaczenia rosyjski ustne


Nasz oferta tłumaczeń obejmuje obok tłumaczeń pisemnych również tłumaczenia ustne. Oferujemy zarówno tłumaczenia konsekutywne jak i symultaniczne, które wykonują uprzednio zweryfikowani i najlepiej dobrani do danego zlecenia / tematyki tłumacze.

Biuro tłumaczeń językowych Verte Rzeszów zapewnia obsługę tłumaczeniową różnych wydarzeń: spotkania polityków, urzędników, instytucji publicznych, konferencji, wystąpień publicznych, i tym podobne. Nasi tłumacze języka rosyjskiego brali już udział w konferencjach przygotowanych przez Urząd Wojewódzki Straż Pożarną czy też w tłumaczeniach ustnych takich nietypowych zleceń jak zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Gwarantujemy tłumaczenia specjalistyczne na język rosyjski oraz to, że tłumacz języka rosyjskiego, który będzie wykonywał zlecenie jest nie tylko świetnym specjalistą, ale również człowiekiem obytym i doświadczonym w tego typu spotkaniach urzędowych.

ZAMÓW WYCENĘ    wycena na tłumaczenia z rosyjskiego

 

 

Język rosyjski tłumaczenia Rzeszów


Językiem rosyjskim posługuje się oficjalnie jako pierwszym językiem około 160 milinów ludzi, a według różnych źródeł ogółem nawet 260 milionów. Rozprzestrzenienie się tego języka wynika z historii i dawnego układu Związku radzieckiego i wprowadzonej rusyfikacji na poziomie nauki języka. Język rosyjski podobnie jak ukraiński zapisywany jest uproszczoną wersją cyrylicy, która obejmuje około 33 litery. Z uwagi na fakt różnicy alfabetu rosyjskiego w porównaniu do alfabetu innych krajów europejskich, które posługują się alfabetem łacińskim, transkrypcja nazw np. imion czy nazwisk w przypadku tłumaczenia z języka rosyjskiego na polski polega na zbliżonym, wiernym oddaniu zapisu dźwiękowego przez alfabet łaciński.

Tłumaczenia rosyjski – Biuro Tłumaczeń Verte Rzeszów