Realizujemy na język rosyjski tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne

Tłumaczenia z języka rosyjskiego i na język rosyjski wykonywane są w naszym biurze przez native speakerów tego języka. Wieloletnie doświadczenie w branży tłumaczeń wykazało, że najlepsze tłumaczenia wykonują rodowici użytkownicy danego języka, z uwagi na bardzo dobrą znajomość neuansów językowych, kontekstu kulturowego czy też zagadnień prawnych. Zatrudnianie specjalistów z danego języka pozwala nam oferować krótkie terminy realizacji zamówienia, przy zachowaniu konkurencyjnych stawek cenowych.

 

Ceny od 30 zł netto / stronę 

*Cena netto za stronę obliczeniową. W przypadku tekstów specjalistycznych czy tłumaczeń ekspresowych cena zwięszka się według cennika. O dopłacie informujemy Klienta przed zleceniem. Oferujemy atrakcyjne ceny przy zachowaniu najwyższej jakości
Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszymi cenami oraz przesłania na adres mailowy biura bądz też za pośrednictwem formularza: ZLECENIA ONLINE dokumentów.

 

Tłumaczenia przysięgłe rosyjski

Zatrudnieni przez nas tłumacze to zaprzysiężeni przez Sąd tłumacze przysięgli języka rosyjskiego, którzy uzyskali prawo do wykonywania tłumaczeń uwierzytelnionych lub do poświadczania gotowych przekładów. Jeśli potrzebują Państwo wykonać tłumaczenie przysięgłe z języka rosyjskiego lub na język rosyjski zapraszamy do naszego biura lub też do przesłania nam dokumentów online do wyceny, Tłumaczymy wszelkiego rodzaju dokumenty i licencje, dokumenty urzędowe, finansowe i sądowe. Wykonane na rosyjski tłumaczenia można odebrać albo osobiście w siedzibie naszego biura albo za dopłatą zlecić nam wysyłkę pocztową lub kurierską.

 

Tłumaczenia ustne rosyjski

Nasz oferta tłumaczeń obejmuje obok tłumaczeń pisemnych również tłumaczenia ustne. Oferujemy zarówno tłumaczenia konsekutywne jak i symultaniczne, które wykonują uprzednio zweryfikowania i najlepiej dobrani do danego zlecenia / tematyki tłumacze.
Zapewniamy obsługę tłumaczeniową różnych wydarzeń: spotkania polityków, urzędników, instytucji publicznych, konferencji, wystąpień publicznych, i tym podobne. Gwarantujemy, że tłumacz, który będzie wykonywał zlecnie jest nie tylko świetnym specjalistą, ale również człowiekiem obytym i doświadczonym w tego typu spotkaniach.

 

ZAMÓW WYCENĘ