Dyplom ukończenia studiów to dokument potwierdzający ukończenie określonego kierunku studiów na danym poziomie. Dyplom jest ważnym dokumentem, który może być wymagany w różnych sytuacjach, takich jak podjęcie pracy w zagranicznej firmie/instytucji, czy aplikacja na studia magisterskie, doktoranckie za granicą w celu kontynuacji edukacji. Dlatego, aby uzyskać dostęp do wielu możliwości akademickich i zawodowych, absolwenci muszą przedstawić swoje dyplomy w języku obcym. W tym celu potrzebne będzie tłumaczenie dyplomu wykonane przez profesjonalnego tłumacza, który upewni się, że wszystkie informacje zawarte w dyplomie są precyzyjnie przełożone i zgodne z oryginałem.

 

Tłumaczenie dyplomu ukończenia studiów


Tłumaczenie dyplomu ukończenia studiów powinno być wykonane przez tłumacza przysięgłego posiadającego odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje do wykonywania tego typu usługi. Dlatego poprawnie przetłumaczony dyplom jest istotny w trakcie rozwoju kariery zawodowej i edukacji. Ponadto wraz z tłumaczeniem dyplomu ukończenia studiów wymagany jest przetłumaczony suplement zawierający szczegółowe informacje o programie nauczania oraz uzyskanych przez studenta wynikach. W celu uzyskania profesjonalnego tłumaczenia dyplomów zachęcamy do skorzystania z naszego biura tłumaczeń VERTE w Rzeszowie. Jako specjaliści od tłumaczeń oferujemy tłumaczenie świadectwa szkolnego oraz tłumaczenie dyplomów i suplementu do dyplomu potrzebnych do rekrutacji na uczelnie wyższe.

 

Precyzyjne tłumaczenia suplementu do dyplomu


Nasze usługi tłumaczeń są wykonywane z zachowaniem najwyższych standardów jakości, a tłumaczenia opracowywane są przez doświadczonych i profesjonalnych tłumaczy przysięgłych. Dostarczają oni tłumaczenie przysięgłe dyplomu i suplementu poświadczone pieczęcią tłumacza przysięgłego. Tłumaczenie dyplomu ukończenia studiów to często bardzo skomplikowany proces.

Nie tylko ze względu na specyfikę języka, ale także ze względu na różnice w systemach edukacyjnych na całym świecie. Jako profesjonalne biuro tłumaczeń dokumentów urzędowych znamy niuanse tych systemów i tłumaczymy zgodnie z odpowiadającymi normami w danych krajach, tak aby Klient mógł wykorzystać tłumaczenie do potrzebnych mu celów nostryfikacji tytułu czy uznania studiów. Ponadto nasi tłumacze identyfikują i tłumaczą wszelkie szczegóły dotyczące kwalifikacji, stopni i ocen, które są często kluczowe dla procesu rekrutacyjnego lub uzyskania ważnego stanowiska.

 

Skontaktuj się z nami
 

Tłumaczenie dyplomu na angielski i niemiecki


Tłumaczenie dyplomu na angielski to jedne z najczęściej wykonywanych tłumaczeń dyplomów w naszym biurze tłumaczeń. Język angielski jest powszechnie używany w biznesie, nauce i w innych dziedzinach życia. Dlatego tłumaczenie dyplomu na język angielski może być wymagane przez pracodawców, organizacje edukacyjne lub rządy w celu potwierdzenia kwalifikacji, lub zdolności językowych kandydata.

Wymaga to precyzyjnego i dokładnego tłumaczenia, które uwzględni różnice w systemach edukacyjnych oraz specyfikę języka. Ponadto wykonujemy tłumaczenia dyplomów na wiele innych języków takich jak niemiecki, francuski, hiszpański czy włoski. Zawsze staramy się zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie jakości, dlatego współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi i profesjonalnymi tłumaczami przysięgłymi.

Nasze biuro tłumaczeń Verte Rzeszów świadczy usługę tłumaczenia dyplomu na angielski i niemiecki potwierdzonego pieczęcią tłumacza przysięgłego. Ponadto, aby zapewnić jak najlepszą jakość naszych usług, dyplomy są tłumaczone na podstawie oryginalnych dokumentów akademickich. Nasi klienci otrzymują tłumaczenia wykonane zgodnie ze wszystkimi wymogami i standardami obowiązującymi w danym kraju.  Ponadto dokładamy wszelkich starań, aby dotrzymać terminów, na kiedy Klient potrzebuje gotowe tłumaczenie. Dlatego zapewniamy naszym klientom tłumaczenia ekspresowe realizowane w możliwie jak najszybszym terminie po przesłaniu dokumentów i zaakceptowaniu wyceny tłumaczenia.

 

Złożenie zlecenia
tłumaczenie dyplomu