Precyzyjne tłumaczenia prawnicze


W tłumaczeniach prawniczych stawiamy na wiedzę, doświadczenie, dbałość terminologiczną i pełną dyskrecję. Nasz zespół tworzą wyspecjalizowani tłumacze i prawnicy – eksperci w konkretnych dziedzinach. Tłumaczenia prawnicze dotyczą w głównej mierze dokumentów sporządzanych przez prawników, radców prawnych, czy notariuszy zawierających dużą ilość fachowych i specyficznych dla tej branży terminów. Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe z tej branży to tłumaczenia specjalistyczne, obejmujące takie gałęzie prawa jak:

 

Tłumacz języka prawniczego


Obowiązek zrozumienia określonych znaczeń oraz terminologii prawnej sprawia, że tłumaczenia specjalistyczne prawne są znacznie trudniejsze niż tłumaczenia zwykłe. Dokładność i profesjonalna jakość to niezbędne elementy wymagane podczas świadczenia usług translatorskich. Ze względu na to tłumacz języka prawniczego posiada wykształcenie prawnicze i bogate doświadczenie zawodowe dostarczając tłumaczenie, które jest zgodne z oryginalnym dokumentem oraz obowiązującym systemem prawnym. Dodatkowo tłumacz prawniczy jest zobligowany do przestrzegania poufności informacji zawartych w dokumentach prawnych.

Profesjonalne wsparcie

W biurze tłumaczeń VERTE kładziemy szczególny nacisk na weryfikację kompetencji osób, które wykonują zlecone tłumaczenia prawnicze. Jest to niezwykle istotne, ponieważ daje to naszym Klientom poczucie pełnego bezpieczeństwa w zakresie znajomości obowiązującej terminologii branżowej. Tłumacze języka prawniczego są doskonale dobrani pod kątem ich doświadczenia w pracy z dokumentami specjalistycznymi oraz prawa w danym kraju. Nasza skrupulatna praca pozwala finalnie otrzymać jednorodne tłumaczenie prawne nawet długich i skomplikowanych dokumentów. Nieocenione okazują się często nasze kompetencje korektorskie i redaktorskie, które umożliwiają gruntowną weryfikację tekstów obcojęzycznych lub gotowych tłumaczeń przygotowanych przez niezależne od nas podmioty.

 

Tłumaczenia prawnicze dokumentów 


Zgodnie z zapotrzebowaniem

Wielokrotnie mieliśmy okazję współpracować z Klientami o niestandardowych potrzebach. Nasze elastyczne podejście do współpracy pozwala każdorazowo wypracować skrojony na miarę potrzeb model współpracy z obustronną satysfakcją. Oferta tłumaczeń dokumentów prawniczych VERTE skierowana jest nie tylko do Klientów indywidualnych, czy kancelarii prawniczych i radcowskich. Z sukcesem podejmujemy wyzwania różnych partnerów od instytucji państwowych, po organizacje pożytku publicznego.

Sprawnie, na czas i nierzadko ekspresowo

Zdajemy sobie sprawę, że dobrze przeprowadzony proces tłumaczenia dokumentów prawniczych wyróżnia przede wszystkim szybką i bezproblemową realizacją, dostosowaną optymalnie do potrzeb danego projektu. Dostarczamy tłumaczenia prawnicze ekspresowe, dzięki którym nasi Klienci mogą lepiej estymować swoją pracę pod względem czasu i finansów. Wieloletnie doświadczenie w branży translatorskiej pozwoliło nam wypracować powtarzalny szablon współpracy, co gwarantuje bezkolizyjną realizację zamówień tłumaczeń tekstów prawniczych rzetelne określanie terminów – co na rynku nie zawsze jest regułą.

Wśród tłumaczonych przez nas dokumentów prawnych i prawniczych znajdują się:

Zapraszamy do wyceny i konsultacji zlecenia przy pomocy formularza wyceny tłumaczenia prawnicze

Tłumaczenia prawne


Doświadczenie i profesjonalizm naszych tłumaczy pozwala nam na świadczenie usług z zakresu tłumaczenia prawnego na najwyższym poziomie. Od blisko 20 lat z naszych usług korzystają kancelarie prawne, urzędy, banki, duże firmy oraz klienci indywidualni, dla których ważne jest profesjonalne i szybkie wykonanie usługi. W pracy stawiamy przede wszystkim na jakość świadczonych przez nas usług tłumaczeniowych. Posiadamy stosowne referencje od współpracujących z nami Klientów. Wykonujemy tłumaczenia prawne w każdym przypadku, przykładając bardzo dużą uwagę do stosowanej nomenklatury. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu tłumaczeń prawniczych, aktów prawnych, dokumentacji urzędowej i innych tekstów specjalistycznych. Wykonujemy usługi translatorskie dokumentów prawnych na wszystkie powszechne języki. W głównej mierze są to jednak tłumaczenia prawnicze na angielski czy tłumaczenia niemiecki, czy mniej popularne jak tłumaczenia norweski na potrzeby Prokuratury, czy Sądów. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i przykładamy do niego maksymalną staranność. Zapraszamy do wyceny i konsultacji zlecenia tłumaczenia prawnego przy pomocy formularza wyceny lub skorzystania z naszych usług w biurze stacjonarnym zlokalizowanym na ulicy Hetmańskiej 62 w Rzeszowie.

 

POUFNOŚĆ           –        PRECYZJA              –          DOŚWIADCZENIE 

 

tłumaczenia prawnicze rzeszów