Zaczniemy z całkiem nowej strony.  Z czym kojarzy się przeciętnemu Polakowi szwedzki – nam ze sloganami i reklamami firmy IKEA. Kto by nie znał tej firmy? Dla nas to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych marek zajmujących się produkcją i sprzedażą mebli i artykułów dekoracyjnych. My też ją lubimy, szczególnie od chwili kiedy mogliśmy współpracować i wykonywać tłumaczenia ze szwedzkiego dla firmy IKEA. Jesteśmy dumni z tego.

 

Tłumaczenia na język szwedzki Rzeszów


Choć język szwedzki dla wielu osób wydaje się być językiem mało używanym, to tłumaczeń z języka szwedzkiego na polski i na język szwedzki jest całkiem sporo. Szczególnie gdy w grę wchodzi współpraca biznesowa lub praca w Szwecji. W naszej ponad 15-letniej pracy translatorskiej przetłumaczyliśmy sporo różnych dokumentów i wykonaliśmy tłumaczenia na szwedzki takich dokumentów jak:

 

Tłumaczenia szwedzki na polski


Wykonujemy tłumaczenia ze szwedzkiego na polski oraz z polskiego na szwedzki, a ponadto realizujemy tłumaczenia z angielskiego na szwedzki i ze szwedzkiego na angielski oraz na inne języki obce.

Tłumaczenia szwedzkie na języki obce są dostępne w poniższych konfiguracjach:

Każde przesłane do nas zapytanie o tłumaczenia szwedzki czy dostarczony dokument jest analizowany przez nas od razu i wdrażany do realizacji. Po zapoznaniu się z treścią i wielkością dokumentu wyznaczamy datę i koszt tłumaczenia, a po akceptacji Klienta i wpłacie wymaganej zaliczki rozpoczynamy proces tłumaczenia. Dokładamy wszelkich starań, aby dokumenty dla naszych Klientów były realizowane w możliwie najkrótszym terminie, ale zawsze na pierwszym miejscu stawiamy jakość. I jeśli potrzeba poświęcić większą ilość czasu na rzetelne i profesjonalne przetłumaczenie informujemy o tym Klienta i ustalamy dogodny termin. Jesteśmy zawsze otwarci na potrzeby naszych Klientów i staramy się pomagać i współpracować tak, aby ułatwić Klientom kolejne działania przy wykorzystaniu naszego tłumaczenia na szwedzki.


 

Proszę przesłać zapytanie do Biura Tłumaczeń VERTE Rzeszów, a my zajmiemy się już całym procesem tłumaczenia szwedzkiego.

 

Złożenie zlecenia
 

Tłumacz przysięgły języka szwedzkiego


Obok tłumaczeń szwedzkich zwykłych w naszej ofercie są również tłumaczenia przysięgłe z języka szwedzkiego. I choć tłumaczy przysięgłych języka szwedzkiego w porównaniu np. do tłumaczy przysięgłych języka angielskiego jest naprawdę niewielu, realizujemy zlecenia często z dnia na dzień. Oferujemy tłumaczenia na szwedzki zwykłe i uwierzytelnione, pisemne i ustne, a w razie potrzeby także ekspresowe i online.

Specjalizujemy się w tłumaczeniach medycznych z języka szwedzkiego, takich jak wypisy ze szpitala, zwolnienia lekarskie czy karty produktów medycznych. Na stałe współpracujemy z firmami medycznymi, dla których wykonujemy tłumaczenia instrukcji produktów medycznych na język szwedzki i inne języki, takie jak niemiecki, francuski czy hiszpański.

Ponadto realizujemy również na szwedzki tłumaczenia specjalistyczne dla przedsiębiorców, firm z różnych branż dokumentów firmowych, katalogów, sprawozdań finansowych, umów, faktur, pełnomocnictw, ofert handlowych i korespondencji z nią związanej, materiałów i ulotek reklamowych. Tłumaczenia na język szwedzki są przyjmowane bezpośrednio w naszym biurze tłumaczeń w Rzeszowie oraz online.

Wszystkie tłumaczenia, a zwłaszcza przekłady realizowane przez tłumacza przysięgłego języka szwedzkiego odznaczają się najwyższą starannością i profesjonalizmem.

Tłumaczenia szwedzki – Biuro Verte Rzeszów