Język francuski jest językiem urzędowym w ponad 30 państwach. Używany jest w niektórych kantonach Szwajcarii, w krajach Afryki, Ameryki czy np. w Monako. Interesującą kwestią jest fakt, iż jest to język nad którego czystością od XVII wieku czuwa Akademia Francuska. Ta instytucja dba o to, aby w języku francuskim nie było tak powszechnie używanych na całym świecie „anglicyzmów” i tworzy nowe słowa na poczet angielskich odpowiedników. Ta wydawałoby się żmudna praca jest ewenementem na skalę Europy, która tak chętnie przyjmuje wszystko co Amerykańskie. Francuzi znani są też z tego, że niechętnie uczą się innych języków i najchętniej rozmawiają w swoim oczystym języku.

Zawsze starannie, dokładnie i na czas

Nasze biuro oferuje usługi tłumaczeniowe w obrębie języka francuskiego, zarówno tłumaczenia pisemne i ustne, jak i tłumaczenia przysięgłe. Nasz zespół tłumaczy codziennie wykonuje tłumaczenia dokumentów samochodowych, dokumentów urzędowych. Nie obce są nam tłumaczenia rozmów telefonicznych pomiędzy partnerami biznesowymi czy osobami, które chcą handlować innowacyjnymi produktami za granicą czy też sprowadzać je do Polski. Asystujemy przy ceremoniach ślubnych, oraz w rozmowach pomiędzy urzędnikami. Realizujemy zlecenia w trybie zwykłym i w trybie ekspresowym, w zależności od potrzeb Klienta. Często tłumaczymy dokumenty tego samego dnia. Staramy się być elastyczni i oferować firmom jak najlepsze rozwiązania. Uczymy się nowych programów, rozwiązań tak aby wprowadzać tłumaczenia bezpośrednio do paneli firmowych Klienta czy też dostarczać tłumaczenia w dogodnych dla Klienta programach. Zawsze indywidualnie podchodzimy do danego zlecenia – wybierając odpowiedniego tłumacza, w zależności od branży i rodzaju tłumaczenia.

Zapraszamy do przesłania dokumentów do wyceny.

 

FORMULARZ ZAMÓWIENIA       

 

Tłumaczenia przysięgłe francuski

Oferujemy tłumaczenia przysięgłe francuski dla Klientów indywidualnych, małych firm oraz dużych instytucji. Zapewniamy dokładną i szybką realizację usług. Wśród tłumaczonych dokumentów wyróżniamy m.in.:

Na życzenie Klienta możemy wykonac także weryfikację poprawności tłumaczenia. Nasze długoletnie doświadczenie, praktyka i setki przetłumaczonych stron świadczą o profesjonalności biura tłumaczeń. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Tłumaczenia techniczne francuski

Do często wykonywanych tłumaczeń należą tłumaczenia technicznie francuski realizowane przez tłumaczy, którzy posiadają stosowne wykształcenie kierunkowe, co gwarantuje, iż słownictwo, którego używają jest w pełni zgodne z wymaganiami. Są to zarówno tłumacze będący członkami NOT (Naczelna Organizacja Techiczna skupiająca inżynierów i techników), jak i native speakerzy danego języka. Przesyłane do nas dokumenty, instrukcje, karty produktów są poddawane obróce graficznej, tak aby nasi Klienci otrzymali dokument z tłumaczeniem bedący identycznym odwzorowaniem pod względem formy jak polski dokument – tylko z naniesionym tłumaczeniem w języku francuskim.
Dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.