Czas to bardzo ważny czynnik, który często decyduje o powodzeniu przedsięwzięcia. A prawidłowe zrozumienie intencji Klienta i specyfiki tłumaczenia to kwestia kluczowa. Dziś dzięki rozwojowi internetu możliwa jest komunikacja zdalna. Ale także współpraca niemalże z każdym zakątkiem świata w czasie rzeczywistym. Dlatego nasze tłumaczenia ekspresowe jak sama nazwa wskazuje to kwestia szybkiego działania. Decydując się na usługę tłumaczeniową w trybie ekspresowym, Klient otrzymuje przetłumaczony dokument w możliwie najszybszym czasie.

 

Tłumaczenia ekspresowe wysokiej jakości


Kompetentni, a zarazem wykwalifikowani tłumacze ekspresowi na każdym etapie usługi tłumaczeniowej dokładają wszelkich starań, aby dostarczać kompletne dokumenty spełniające najbardziej wygórowane oczekiwania Klientów. Usługi translatorskie obejmują nie tylko tłumaczenie ekspresowe dokumentów i materiałów tekstowych w takich kombinacjach jak polski — angielski, angielski — polski, angielski — hiszpański czy polski — francuski i wiele innych kombinacji języków. Oprócz wszystkich europejskich języków i kombinacji pomiędzy dwoma językami oferujemy również tłumaczenia ekspresowe dla mniej popularnych zestawień językowych, na przykład ekspresowe tłumaczenia na arabski.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży tłumaczeniowej możemy zaoferować tłumaczenie ekspresowe wysokiej jakości dla szerokiej gamy sektorów, branż technicznych czy medycznych, a także wielu niestandardowych obszarów zastosowań. Gwarantujemy płynną obsługę projektów z uwzględnieniem  najwyższych standardów jakości.

 

Skontaktuj się z Nami
 

Szybkie tłumaczenie ekspresowe 24h


W zależności od rodzaju dokumentu podczas realizacji usługi szybkich tłumaczeń ekspresowych dobieramy odpowiedniego tłumacza, który specjalizuje się w danej dziedzinie oraz oprócz wysokich umiejętności językowych posiada fachową wiedzę specjalistyczną w danym obszarze zastosowań. Szybki tłumacz języków obcych, a w naszym biurze stawiamy przede wszystkim na native speaker’ów danych języków nie tylko dopasowuje realizację tłumaczenia do indywidualnych potrzeb klientów, ale także w najkrótszym czasie dostarczy profesjonalne tłumaczenie, bezbłędne językowo – co  dla nas stanowi najwyższy priorytet.

 

Ekspresowe tłumaczenia online


Potrzebujesz natychmiastowej usługi online dla dokumentów z zakresu tłumaczenia techniczne, prawnicze, medyczne, biznesowe, lub naukowo-badawcze? Wystarczy, że wykonasz telefon do naszego biura lub prześlesz do nas tekst do wyceny. My w kilka minut po przesłaniu dokumentów przedstawimy wycenę oraz możliwie najszybszy termin wykonania ekspresowego tłumaczenia online, które pomimo ekspresowego tempa zawsze zachowuje niezbędną dla nas jakość i profesjonalizm.

I wiemy, że za to Klienci cenią nas najbardziej. Za wkład pracy, uważność i pełen profesjonalizm, który wkładamy w przygotowanie każdego zlecenia. Tłumaczenia w trybie ekspresowym realizowane są w zależności od objętości danego dokumentu oraz specyfiki branżowej. Jako biuro tłumaczeń dostarczamy kompleksową obsługę, rozpoczynając od przyjęcia zamówienia po dostarczenie gotowego tłumaczenia w trybie pilnym.

 

Tłumaczenia ekspresowe 24h


Nasze biuro tłumaczeń Verte Rzeszów na zlecenie klientów indywidualnych oraz firm realizuje również szybkie tłumaczenia ekspresowe w 24h w większości języków obcych. Jeżeli jesteś zainteresowany tłumaczeniem dokumentów wyślij do nas zlecenie tłumaczenia online wykorzystując formularz na naszej stronie. Niezwłocznie udzielimy informacji w jakim czasie zostanie ono wykonane oraz poinformujemy o kosztach i cenie tłumaczenia ekspresowego. Nie umieszczamy cennika tłumaczenia stronie ponieważ większość naszych zleceń wycenianych jest indywidualnie.

 

Zapraszamy do złożenia zlecenia przez nasz dedykowany formularz online
 

Złożenie zlecenia
tłumaczenia ekspresowe