Zdajemy sobie doskonale sprawę, że wyjątkowe projekty wymagają specjalnego traktowania. Nasze elastyczne podejście do potrzeb Klientów pozwala nam podejmować się zleceń nieszablonowych, opracowywanych według indywidualnie określonych potrzeb, wymogów czy przeznaczeń. Mamy przyjemność realizować zlecenia na tłumaczenia specjalistyczne od kilkunastu lat i z każdym kolejnym rokiem przybywa nam doświadczenia w zakresie nieszablonowych zamówień.

W codziennej pracy często spotykamy się z zapytaniami o tłumaczenia specjalistyczne materiałów, których tematyka jest niezwykle niszowa lub zaskakująca.

Mamy na swoim koncie:

Przez ręce naszych tłumaczy specjalistycznych przechodziły także dokumenty analizujące drzewo genealogiczne rodziny mającej korzenie w Polsce i w Anglii. Wielu z naszych Klientów przekonało się niejednokrotnie, że niezależnie od charakteru materiałów – czy to tłumaczenie tekstów dot. wirtualnej rzeczywistości czy materiałów ekonomicznych, a nawet tekstów religijnych – ich zlecenie zawsze traktowane jest z dużym zaangażowaniem ze strony zespołu.

Wśród  zrealizowanych przez nas tłumaczeń specjalistycznych możemy wyróżnić:

 

Skontaktuj się z Nami
 

Tłumaczenie tekstów specjalnych


Za każdym razem, kiedy przyjmujemy w biurze zlecenia o nieszablonowym charakterze, na nowo łapiemy bakcyla, który pozwala nam metaforycznie złapać świeży wiatr w żagle. Nasze elastyczne podejście do projektów powodowane jest ogromnym zamiłowaniem do wykonywania naszej pracy jako tłumaczy tekstów oraz bezpośredniej pracy z językiem. Mówiąc wprost – lubimy swoją pracę, a niestandardowe zamówienia tłumaczeń tekstów specjalistycznych jeszcze to uczucie pogłębiają.

Trudno się nie zgodzić, że nie ma przyjemniejszych efektów działań niż zbliżanie do siebie ludzi, którzy dzięki naszej pracy, którą jest tłumaczenie tekstów specjalnych mogą zrozumieć innowacyjne projekty i teksty, które oryginalnie powstały w jednym języku a dzięki tłumaczeniu ich na inne języki mogą ujrzeć światło dzienne i być dostępne dla szerszego grona odbiorców.

 

Biuro tłumaczeń specjalistycznych


Jak to robimy?

Realizacja tłumaczeń specjalistycznych przebiega bardzo podobnie do zleceń typowych, którymi przepełniony jest nasz codzienny kalendarz. Każdorazowo jednak dokładamy do niej mały element – dokładnie omówienie z Klientem, jakiego efektu finalnie się spodziewa. O ile nie musimy tego szczegółowo precyzować w przypadku na przykład prac dyplomowych, o tyle praca nad nietypowym projektem wymusza takie ustalenia.

Najwygodniej pracuje się nam bez presji czasu, kiedy swobodnie możemy zbliżyć się do danego tematu, rozgryźć go i poznać. Jesteśmy jednak świadomi, że czas to pieniądz, więc można i w tym przypadku liczyć na naszą terminowość czy dyspozycję do realizacji zleceń w trybie ekspresowym w naszym biurze tłumaczeń specjalistycznych. Wspierające pracę tłumacza programy do tłumaczeń pozwalają zachować spójność tekstów i przyspieszyć pracę przy dużych projektach tłumaczeniowych.

W zespole siła

Aby sprostać oczekiwaniom Klientów w każdej tematyce tłumaczeń – od diagnoz weterynaryjnych, przez tłumaczenia techniczne do tłumaczeń z branży budowlanej  – dopasowujemy konkretne zadania do kompetencji i osobistych zainteresowań naszych tłumaczy. Wiemy, że tłumaczenia specjalistyczne z takich języków jak: angielski, rosyjski, niemiecki, czy hiszpański wymagają często dodatkowego nakładu pracy, więc zależy nam szczególnie na jak najkorzystniejszym połączeniu osoby ze zleceniem. Tłumacząc teksty specjalistyczne medyczne, budowlane czy techniczne trzeba po prostu mieć realną wiedzę z danej dziedziny, dlatego Klienci mogą liczyć na pracę z profesjonalnymi tłumaczami czy native speakerami, którzy posiadają wiedzę z danej branży, dla których dana dziedzina jest także ich pasją. Istotne jest aby przy szeregu różnych branż połączyć właściwych tłumaczy ze zleceniami.

Tłumaczenia specjalistyczne angielski, niemiecki, rosyjski

Nasze biuro tłumaczeń Verte Rzeszów realizuje tłumaczenia specjalistyczne po angielsku, niemiecku, rosyjsku oraz wielu innych językach obcych. Najczęściej realizowane są zlecenia obejmujące tłumaczenia tekstów specjalnych w języku angielskim, niemieckim.  Są one wykonywane przez specjalistów w określonych dziedzinach:

Zapewniamy rzetelny przekład tekstu zleconego do tłumaczenia z wykorzystaniem fachowego słownictwa dla danej branży, bezbłędność, wysoki poziom merytoryczny oraz oddanie tłumaczenie w ustalonym terminie.


 

Nie wahaj się! Napisz do nas i przekonaj się, dlaczego warto zlecić właśnie nam tłumaczenia specjalistyczne!
 

Złożenie zlecenia
 


tłumaczenia specjalistyczne