Ponad 12-letnia współpraca z partnerami z różnych gałęzi przemysłu pozwoliła nam wypracować optymalną metodę prowadzenia procesu tłumaczenia, dzięki której gwarantujemy Klientom pełną rzetelność. Biegłość językową naszych tłumaczy technicznych łączymy za każdym razem z ich wiedzą ekspercką jako członków stowarzyszeń naukowo-technicznych zrzeszonych w Federacji NOT. Korzystanie z profesjonalnego zaplecza inżynierów pozwala nam sprawnie przygotowywać tłumaczenia techniczne wszelkiego typu dokumentacji, niezależnie od stopnia zaawansowania terminologii czy skomplikowania tematyki danej branży. Wyróżnia nas szczególna troska o spójność kolejnych tłumaczeń technicznych, dlatego tworzymy bazy terminologiczne na potrzeby późniejszych zleceń danego Klienta.

 

Tłumaczenia dokumentacji technicznej


Naszymi Klientami w przypadku tłumaczeń dokumentacji technicznej są przede wszystkim firmy, korporacje i koncerny przemysłowe – liderzy światowi, jak i mniejsi lokalni gracze rynkowi. Stanowimy pierwszą linię wsparcia w kwestii tłumaczeń technicznych dla całego wachlarza branż i przedsiębiorstw z kraju i z zagranicy. Niejednokrotnie współpracujemy także z prestiżowymi uczelniami wyższymi oraz bezpośrednio z wykwalifikowaną kadrą naukową. Nasza praca jest wsparciem między innymi w opracowywaniu i tłumaczeniu dokumentacji technicznej nowoczesnych technologii oraz pozyskiwaniu grantów finansowych czy stypendiów.

Po zakończonym zleceniu prosimy Klientów o przekazanie referencji dotyczących zrealizowanych tłumaczeń. Z ogromną dumą przyjmujemy opinie pozytywne, które skutkują kolejnymi poleceniami naszych usług w branży. Nie stronimy od uwag konstruktywnych dotyczących współpracy, co pozwala nam usprawniać proces tłumaczenia technicznego i doskonalić finalny efekt pracy. Powracający Klienci z aprobatą weryfikują zmiany i rozwój naszych kompetencji w sygnalizowanych wcześniej obszarach.

 

Skontaktuj się z Nami
 

Tłumaczenia tekstów technicznych


Dokładamy wszelkich starań, aby niezależnie od rozmiaru przedsięwzięcia, w którym mamy przyjemność wziąć udział, dostarczać finalnie perfekcyjnie opracowane tłumaczenia tekstów technicznych zarówno pod względem translatorskim, jak i graficznym. Zależy nam, aby sprostać oczekiwaniom i stać się partnerem, na którym można polegać w relacjach biznesowych. Jesteśmy otwarci na indywidualny tok prowadzenia tłumaczeń, dostosowany do potrzeb konkretnego zleceniodawcy, konsultujemy terminologię tekstów technicznych i weryfikujemy tłumaczenia w razie potrzeby z innymi branżowcami. Elastyczność i pełen profesjonalizm w działaniu sprawiają, że nasi partnerzy, weryfikując nasze tłumaczenia, przekonują się o jakości i nawiązują stałą współpracę lub powracają w kolejnych projektach.

Tłumaczymy takie teksty techniczne jak:

Jako profesjonalne biuro tłumaczeń Verte Rzeszów wykonuje tłumaczenia tekstów technicznych online z rozmaitych branż takich jak:

 

Tłumaczenia techniczne angielski


Najczęściej wykonywanymi przez nas tłumaczeniami są tłumaczenia techniczne angielski, z uwagi na rozwijającą się współpracę polskich firm z zagranicznymi kontrahentami. Język angielski jest wiodącym językiem w kontaktach biznesowych i większość firm komunikuje się w tym języku, tłumacząc instrukcje obsługi czy dokumentacje techniczne w języku angielskim. Z naszej strony firmy mogą liczyć na realizację tłumaczenia technicznego przez native speakera, który wykona fachowe techniczne tłumaczenia na angielski, bo najlepiej zna język docelowy i jest specjalistą w danej branży.

Tłumaczenia techniczne na angielski oraz z języka angielskiego obejmują najczęściej tłumaczenie instrukcji obsługi, certyfikatów jakościowych, zgłoszenia patentów, opisów technicznych, projektów, książek serwisowych, instrukcji montażu oraz specyfikacji technicznej produktów.

 

Tłumaczenia techniczne niemiecki


Wykonujemy tłumaczenia także z wszelkich innych języków obcych czy to z języka niemieckiego, czy serbskiego. Zatrudniamy tłumaczy technicznych i współpracujemy przede wszystkim z native speakerami z wielu krajów, stawiając na jakość tłumaczeń. Ze swojej strony staramy się wspierać firmy, realizując jak najlepsze tłumaczenia techniczne niemiecki. Bo wiemy, że jakość tłumaczenia jest podstawą dobrego wizerunku firmy, przekłada się na nawiązywanie relacji biznesowych i świadczy o profesjonalizmie firmy i produktu. Nasi tłumacze techniczni to osoby z długoletnim doświadczeniem w branży technicznej, które od lat rozwijają swój dorobek translatorki i wykonały już tysiące zleceń.

 

Tłumaczenia techniczne online


Zapraszamy do złożenia zlecenia na tłumaczenia techniczne online. Wystarczy tylko przesłać do nas plik do wyceny, a my postaramy się w ciągu godziny przesłać Państwu wycenę wraz z terminem realizacji dla danego tłumaczenia. Cały proces zlecenia i tłumaczenia można zlecić online, od przesłania plików, po akceptację wyceny i terminu realizacji, aż po ich przygotowanie do tłumaczenia i finalne odesłanie plików na adres mailowy Klienta. Jeśli zachodzi taka potrzeba, wykonujemy dodatkowe usługi graficzne, usługi wprowadzania treści do paneli administracyjnych stron www oraz usługi korektorskie. Zarówno tłumaczenia przysięgłe jak i zwykłe mogą być realizowane jako tłumaczenia w wersji elektronicznej. Jeżeli chcesz poznać cennik tłumaczeń technicznych zapraszamy do KONTAKTU.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług 

 

Złożenie zlecenia
 

 

Tłumaczenia techniczne