Tłumaczenia techniczne dla przemysłu


Ponad 12-letnia współpraca z partnerami z różnych gałęzi przemysłu pozwoliła nam wypracować optymalną metodę prowadzenia procesu tłumaczenia, dzięki której gwarantujemy Klientom pełną rzetelność. Biegłość językową naszych tłumaczy łączymy za każdym razem z ich wiedzą ekspercką jako członków stowarzyszeń naukowo-technicznych zrzeszonych w Federacji NOT. Korzystanie z profesjonalnego zaplecza inżynierów pozwala nam sprawnie przygotowywać tłumaczenia wszelkiego typu dokumentacji technicznej, niezależnie od stopnia zaawansowania terminologii czy skomplikowania tematyki. Wyróżnia nas szczególna troska o spójność kolejnych tłumaczeń, dlatego tworzymy bazy terminologiczne na potrzeby późniejszych zleceń danego Klienta.

Naszymi Klientami są przede wszystkim firmy, korporacje oraz koncerny przemysłowe – liderzy światowi, jaki i pomniejsi lokalni gracze rynkowi. Stanowimy pierwszą linię wsparcia w kwestii tłumaczeń dla całego wachlarza branż i przedsiębiorstw z kraju i z zagranicy. Niejednokrotnie współpracujemy także z prestiżowymi uczelniami wyższymi oraz bezpośrednio z wykwalifikowaną kadrą naukową. Nasza praca jest wsparciem między innymi w opracowywaniu dokumentacji nowoczesnych technologii oraz pozyskiwaniu grantów finansowych czy stypendiów.

Po zakończonym zleceniu prosimy Klientów o przekazanie referencji. Z ogromną dumą przyjmujemy opinie pozytywne, które skutkują kolejnymi poleceniami naszych usług w branży. Nie stronimy od uwag konstruktywnych dotyczących współpracy, co pozwala nam usprawniać proces tłumaczeń i doskonalić finalny efekt pracy. Powracający Klienci z aprobatą weryfikują zmiany i rozwój naszych kompetencji w sygnalizowanych wcześniej obszarach.

Dokładamy wszelkich starań, aby niezależnie od rozmiaru przedsięwzięcia, w którym mamy przyjemność wziąć udział, dostarczać finalnie perfekcyjnie opracowany tekst tłumaczenia technicznego. Zależy nam, aby sprostać oczekiwaniom i stać się partnerem, na którym w relacjach biznesowych można polegać. Jesteśmy otwarci na indywidualny tok prowadzenia tłumaczeń, dostosowany do potrzeb konkretnego zleceniodawcy. Elastyczność i pełen profesjonalizm w działaniu sprawiają, że nasi partnerzy nawiązują stałą współpracę lub powracają w kolejnych projektach.

 

Tłumaczymy takie teksty techniczne jak:

 

Tłumaczenia techniczne angielski


Najczęściej wykonywanymi przez nas tłumaczeniami są tłumaczenia techniczne angielski, z uwagi na rozwijającą się współpracę polskich firm z zagranicznymi kontrahentami. Język angielski jest wiodącym językiem w kontaktach biznesowych i większość firm komunikuje się w tym języku tłumacząc instrukcje obsługi czy dokumentacje techniczne w języku angielskim. Z naszej strony firmy mogą liczyć na realizację tłumaczenia przez native speakera, który wykona fachowe tłumaczenia na angielski, bo najlepiej zna język docelowy i jest specjalistą w danej branży. Ale wykonujemy tłumaczenia także z wszelkich innych języków obcych czy to z języka niemieckiego czy bułgarskiego. Zatrudniamy i współpracujemy przede wszystkim z native speakerami z wielu krajów stawiając na jakość tłumaczeń. Ze swojej strony staramy się wspierać firmy realizując jak najlepsze tłumaczenia techniczne.

 

 

 

Zapraszamy do złożenia zlecenia online, wystarczy tylko przesłać do nas plik do wyceny, resztą zajmiemy się sami:)

 

Tłumaczenia techniczne