Stawiamy na wysoką jakość tłumaczeń


 

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie weryfikując potrzeby Klienta. Pierwszym krokiem jest informacja na temat przeznaczenia tekstu – czy jest to tekst  do druku, publikacji, czy też na stronę internetową firmy czy na potrzeby własne Klienta. Każda z tych informacji pozwala nam dobrać do zlecenia odpowiedniego tłumacza języka obcego. Następnym etapem jest kwestia zaangażowania korektorów, native speakerów, copywriterów i ewentualnie grafików, którzy przygotowują dokument pod kątem obróbki graficznej, tak aby tekst w języku obcym odwzorowywał wizualnie formę pierwotnego dokumentu. Wszystkie te etapy realizowane są sprawnie i elastycznie, a Klient ostatecznie otrzymuje tłumaczenia techniczne, tłumaczenia medyczne czy z innej branży zgodnie z określonymi w zleceniu wymaganiami.

Dlaczego warto współpracować z biurem tłumaczeń Verte?


W swoim portfolio mamy już setki zrealizowanych tłumaczeń i zadowolonych Klientów. Czy jest to tekst z zakresu robotyki, sztucznej inteligencji czy tekst naukowy, który ma się ukazać w zagranicznym czasopiśmie prezentując dorobek naukowca, żaden z tych dokumentów nie stanowi problemu w realizacji. Wręcz przeciwnie do każdego zlecenia podchodzimy z entuzjazmem, bo jest to dla nas kolejne wyzwanie i doświadczenie. A swoją wiedzą i umiejętnościami możemy pomóc Klientom w dotarciu do kręgu zainteresowanych osób. Naszym atutem są profesjonalne tłumaczenia z języka angielskiego, tłumaczenia z języka niemieckiego czy każdego innego języka, dopracowane pod względem merytorycznym, ortograficznym i graficznym. Dostarczane do nas tłumaczenie dokładnie analizujemy pod kątem priorytetów Klienta. Dobieramy do zlecenia odpowiedniego tłumacza i odpowiedzialnie nadzorujemy cały proces tłumaczenia, bo zależy nam na sukcesie naszych Klientów i dostarczeniu im rozwiązań dopasowanych do nich, takie podejście skutkuje tym, że starannie wykonujemy swoją pracę i staramy się dołożyć wszelkich starań, aby wykonać tłumaczenie na czas, a często robimy to nawet przed ustalonym terminem.

Umieszczone poniżej referencje, jakich udzieliły nam współpracujące z nami firmy i Klienci są najlepszym tego dowodem.

 

 

 

Tłumacze języków obcych i native speakerzy


Naszą pracę wykonujemy rzetelnie, dokładając wszelkich starań, aby tłumaczenie zostało wykonane na najwyższym poziomie. Dbamy o jakość wykonywanych tłumaczeń, dlatego na etapie realizacji mogą Państwo skorzystać z weryfikacji prawnej, medycznej czy korekty native speakera. Tłumacze języków obcych, z którymi współpracujemy to ludzie z dużym dorobkiem translatorycznym, często pracujący w szkołach wyższych czy posiadający wykształcenie zdobyte na uczelniach zagranicznych, gdzie studiowali języki obce.  Staramy się, aby nasz zespół tworzyli pasjonaci języków, dla których zdobywanie i poszerzanie wiedzy i umiejętności jest właśnie pasją:) Bo wiadomo, że takie nastawienie przekłada się na to co robimy i jak nam to wychodzi. A chcemy po prostu być nie tylko dobrzy w tym co robimy, ale też mieć z tego zadowolenie:) 

Nasze biuro tłumaczeń Verte Rzeszów także oferuje tłumaczenia przysięgłe, które realizowane są przez doświadczonych tłumaczy z wieloletnim stażem w pracy jako tłumacz przysięgły. Wiadomo, że tłumaczenia uwierzytelnione jak inaczej nazywają się tłumaczenia przysięgłe zobowiązują tłumacza do zachowania szczególnej dbałości i odpowiedzialności za tłumaczony dokument. Tłumaczenie przysięgłe jest dokumentem urzędowym realizowanym na potrzeby instytucji publicznych i urzędów i jest ono opatrzone okrągłą pieczęcią tłumacza i klauzulą tłumacza. Ze swojej strony dbamy o to, aby tego typu tłumaczenia były wykonywane rzetelnie i fachowo, stąd stawiamy tylko na wykwalifikowanych tłumaczy.

 

W firmie kierujemy się zasadą pełnej dyskrecji i maksymalnej ochrony danych naszych Klientów. Wszelkie przesyłane do nas dokumenty traktujemy poufnie. A dostęp do nich ma tylko zaangażowany tłumacz i koordynator.

Wprowadzona przez nas polityka ochrony danych oraz szereg zabezpieczeń chronią Państwa dokumenty!  

 

Profesjonalne tłumaczenia dokumentów


Jesteśmy wiarygodnym biurem tłumaczeń z długoletnim doświadczeniem, cieszymy się zaufaniem Klientów, o czym świadczą wystawione nam referencje oraz długofalowa współpraca z firmami i urzędami. Klienci, którzy zlecili nam tłumaczenie wracają do nas i kontynuują współpracę nad kolejnymi projektami, ponieważ przekonali się, ze mogą liczyć na wysokiej jakości tłumaczenia zrealizowane zgodnie z wymaganiami i ustalonymi terminami. Doradzamy naszym Klientom, oferujemy dodatkowe usługi graficzne czy korektorskie.

Do powierzonych nam zleceń podchodzimy odpowiedzialnie, mając na uwadze Państwa cele i oczekiwania co do przekazanego nam zlecenia. Uważnie słuchamy naszych Klientów, ich oczekiwań i dlatego możemy dostarczyć najbardziej trafne rozwiązania. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie, opinie. Stale się rozwijamy z myślą o tym, aby dostarczać Państwu najlepsze rozwiązania tłumaczeniowe.  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.