Tłumaczenia angielski – profesjonalnie i na czas


Język angielski jest najczęściej tłumaczonym językiem świata. Chcąc sprostać oczekiwaniom zmieniającego się rynku oraz z uwagi na potrzeby naszych Klientów oferujemy wszelkiego rodzaju tłumaczenia w obrębie języka angielskiego.

Szybko i sprawnie wykonujemy tłumaczenia przysięgłe, na potrzeby Klientów indywidualnych, którzy muszą złożyć dokumenty do urzędów w kraju i za granicą. Wspieramy w tłumaczeniach studentów, którzy wyjeżdżają na wymiany studenckie lub muszą tłumaczyć swoje prace magisterskie czy też potrzebują tłumaczenia dyplomu czy suplementu dla przyszłych pracodawców, szukając pracy za granicą.

Realizujemy tłumaczenia zwykle i specjalistyczne dla małych firm i koncernów. Często wykonujemy jest w trybie ekspresowym, albo nawet przed czasem dla dobra naszych Klientów.
W ofercie posiadamy tłumaczenia techniczne, tłumaczenia medyczne czy tłumaczenie artykułów naukowych potrzebnych do publikacji w zagranicznych czasopismach.

Proces tłumaczenia od przyjęcia zlecenia do jego oddania przechodzi kilka etapów. Na każdym etapie staramy się, aby dokument był przetwarzany przez kompetentne osoby. Zatrudniamy wyspecjalizowanych tłumaczy, native speakerów i korektorów tekstu. Jeśli dokument tego wymaga także grafików i copywriterów, którzy przygotowują dokument tak, aby pod względem wizualnym i stylistycznym spełniał najwyższe wymagania. A wszystko to aby finalnie oddać Państwu tłumaczenie najwyżej jakości. Tłumaczenie jak najbardziej dopasowane do Państwa potrzeb.

 

Naszym aututem jest współpraca z tłumaczami władającymi językiem angielskim brytyjskim i angielskim amerykańskim.

 

Zapraszamy do bezpłatnej wyceny dokumentów.

FOMULARZ ONLINE

Poniżej kilku Klientów, z którymi stale współpracujemy: