Język angielski jest bezsprzecznie jednym z najczęściej przekładanych języków na świecie. Wymagania rynku dla sektora tłumaczeń z języka angielskiego są w związku z tym bardzo zróżnicowane. Aby im sprostać, mamy w swojej ofercie różnego rodzaju tłumaczenia z angielskiego na polski, jak również tłumaczenia w innych konfiguracjach językowych z innym językiem obcym, niezależnie od wielkości tekstu czy dziedziny.

Naszym wyróżnikiem jest współpraca z tłumaczami władającymi zarówno językiem angielskim brytyjskim, jak i angielskim amerykańskim. Jako kompleksowe biuro tłumaczeń dążymy do zapewniania spójności wielostronicowych projektów i dokumentacji oraz dokładności podczas tłumaczenia angielski. Każdy przetłumaczony dokument jest sprawdzany przez naszych korektorów pod względem wystąpienia możliwych błędów ortograficznych czy użycia niepoprawnej terminologii. Stawiamy na jakość, która procentuje od lat.

 

Tłumacz języka angielskiego Rzeszów


Partnerzy, z którymi współpracujemy, cenią sobie szczególnie szybkość i sprawność, z jaką tłumacz języka angielskiego z naszego biura w Rzeszowie opracowuje tłumaczenia dokumentów na język angielski. Wspieramy w tym zarówno Klientów indywidualnych, którzy potrzebują tłumaczenia dokumentów dla urzędów w kraju jak i za granicą.

Cieszymy się zaufaniem studentów, kompletujących anglojęzyczne materiały wymagane podczas rekrutacji na zagraniczne uczelnie czy dla przyszłych pracodawców, wymagających tłumaczenia prac dyplomowych takich jak: licencjackie, magisterskie, doktorskie, dyplomów oraz suplementów. Tłumaczymy również dokumenty do nostryfikacji dyplomów. Każdy tłumacz języka angielskiego w naszym biurze tłumaczeń to prawdziwy profesjonalista z kierunkowym wykształceniem (filologia. lingwistyka).

Tłumacz języka angielskiego świadczy usługi tłumaczeniowe z pełną gwarancją dokładności, dzięki czemu klienci otrzymują profesjonalne tłumaczenia naukowe o bardzo wysokiej jakości. A ma to szczególne znaczenie przy prawidłowych przełożeniu nazw przedmiotów i prac dyplomowych.

 

Tłumaczenia z języka angielskiego na polski


Realizujemy tłumaczenia z języka angielskiego na polski i z polskiego na angielski, zwykłe i specjalistyczne dla firm, korporacji oraz wielkich koncernów. Działamy elastycznie, co pozwala nam w razie potrzeby wykonać tłumaczenia w trybie ekspresowym lub dostarczyć gotowe teksty przed umówionym czasem.

Posiadamy w ofercie tłumaczenia specjalistyczne techniczne, tłumaczenia farmaceutyczne czy prawne. Solidne tłumaczenia angielski na polski wykonywane terminowo i z dbałością o detale językowe to podstawa naszej pracy, która każdego dnia na nowo jest dla nas pasją.

Naszą niepodważalną i docenianą przez Klientów przewagą na rynku tłumaczeń jest wieloetapowość przygotowywania tekstów. Między przyjęciem zlecenia a oddaniem gotowego materiału dokonujemy największych starań, aby każdy dokument przechodził przez ręce profesjonalistów. Zatrudniamy kompetentnych, wyspecjalizowanych tłumaczy języka angielskiego na polski, native speakerów i korektorów tekstu. Jeśli wymaga tego konkretne zlecenie, współpracujemy z grafikami i copywriterami, którzy zgodnie ze zleceniem dopinają na ostatni guzik wizualną i stylistyczną formę dokumentów.

Mamy świadomość, że finalna wysoka jakość tłumaczeń z angielskiego jest naszą najlepszą referencją, dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie i z największą troską o detale. Jesteśmy otwarci na uwagi Klientów, co pozwala nam dopasowywać tłumaczenia angielski do Państwa potrzeb.

Specjalizujemy się w wykonywaniu tłumaczeń z języka angielskiego w najpopularniejszych konfiguracjach:

 

Tłumaczenia angielski techniczne


Dla rozwijających się prężnie polskich firm realizujemy tłumaczenia techniczne z angielskiego i na angielski, jak również instrukcje i dokumentacje, które są częścią dokumentów przetargowych czy innych dokumentów potrzebnych celem przedstawienia produktu zagranicznemu kontrahentowi. Wykonujemy tłumaczenia techniczne angielski, angażując do tego najlepszych tłumaczy, native speakerów języka angielskiego, bo liczy się dla nas przede wszystkim jakość.

W przypadku tłumaczeń technicznych szczególną uwagę przykładamy do słownictwa i konsultacji pojęć z Klientem czy z fachowcami z danej branży, dobrze wiemy jak jakość tłumaczenia technicznego z języka angielskiego, przekłada się na wizerunek firmy i odbiór produktu.

Naszymi Klientami są Szkoły Wyższe, jak np. Politechnika Rzeszowska, Uniwersytet Rzeszowski, Uczelnia AGH z Krakowa i wiele innych… wspieramy naukowców w tłumaczeniu ich prac naukowych z takich najrozmaitszych dziedzin.

 

Tłumacz przysięgły angielskiego


Wszelkie tłumaczenia uwierzytelnione realizowane są przez doświadczonych tłumaczy przysięgłych angielskiego, którzy posiadają wieloletni dorobek w pracy jako tłumacze i cechują się rzetelnością i wysokimi kompetencjami językowymi. Warto przy tym pamiętać, że tłumacz angielskiego, posiadający tytuł tłumacza przysięgłego to zawód zaufania publicznego ustanowiony przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Tłumacz przysięgły języka angielskiego zaprzysięgany przez Sąd to osoba, która zaświadcza o tym, iż tłumaczenie z angielskiego na polski jest zgodne z przedstawionym jej dokumentem w języku obcym. Wszystkie tłumaczenia uwierzytelnione posiadają jasno określone normy, jak mają zostać sporządzone, tłumaczenia przysięgłe posiadają okrągły stempel tłumacza przysięgłego angielskiego oraz są wpisane do repertorium, a ich rozliczenie odbywa się na podstawie ilości znaków w dokumencie.

Tłumacz przysięgły języka angielskiego w biurze Verte Rzeszów zajmuje się różnymi zleceniami zarówno od klientów indywidualnych jak i biznesowych. Są to nie tylko tłumaczenia przysięgłe wykonywane z języka angielskiego na polski. W zasadzie nie mamy tu żadnych ograniczeń tłumaczeniowych. Obsługujemy firmy i przedsiębiorców z różnych branż. Jednak najczęściej wykonywane przysięgłe tłumaczenia angielskiego dotyczą:

 

Zrealizowane tłumaczenia angielski


Biuro tłumaczeń Verte Rzeszów zapewnia najlepszych tłumaczy przysięgłych z języka angielskiego potrzebnych do tłumaczenia dokumentów na potrzeby organów publicznych czy urzędowych. Gwarantujemy wysoką jakość i precyzję przetłumaczonych dokumentów.

 

Zapraszamy już dziś do bezpłatnej wyceny tłumaczenia angielski.

 

Złożenie zlecenia
 

Poniżej kilku Klientów, z którymi współpracujemy:

southco tłumaczenie programu komputerowego
tłumaczenia angielski
tłumaczenie angielski w rzeszowie
tłumaczenia język angielski rzeszów

Dla producenta Southco nasze biuro tłumaczeń Verte w Rzeszowie realizowało tłumaczenie z angielskiego programu komputerowego SAP, czyli specjalistycznego oprogramowania w celu zarządzania zasobami przedsiębiorstwa. Tłumaczony software posłużył optymalizowaniu procesów zarządzania firmą.

Realizujemy usługi tłumaczeniowe dla naszego stałego klienta firmy budowlano – montażowej Inżynieria z siedzibą w Rzeszowie. Dotychczas wykonaliśmy tłumaczenia z angielskiego umów handlowych, kontraktów i innych dokumentów prawnych, a także technicznych związanych z zawieranymi umowami handlowymi.

Dla rzeszowskiego oddziału firmy MB Aerospace zajmującego się produkcją detali do silników lotniczych wykonaliśmy specjalistyczne tłumaczenia na angielski i usługi tłumaczeniowe dokumentów technicznych: jak tłumaczenie procedur, instrukcji dla działu jakości.

Podczas współpracy z producentem cukierniczym Südzucker Polska zrealizowaliśmy usługi tłumaczeniowe w postaci profesjonalnego tłumaczenia z angielskiego specjalistycznej ekspertyzy technicznej silosu wraz z wykonaniem projektu remontu w zakładzie produkcyjnym Cukrownia Ropczyce.