W kwestii tłumaczeń z tej kategorii wyróżnia nas wyjątkowa dbałość o precyzję. Już na etapie przyjęcia dokumentów uważnie przeglądamy materiał oraz weryfikujemy jego treść, aby dobrać odpowiedniego tłumacza.

Na pierwszym miejscu kompetencje

Co rozumiemy poprzez określenie „odpowiedni tłumacz” dla branży ekonomicznej? Stawiamy przede wszystkim na osoby posiadające wykształcenie ekonomiczne i niepodważalne doświadczenie w przekładach dokumentów finansowych. Mamy świadomość, że od precyzji naszej pracy wielokrotnie zależy powodzenie kontraktów czy rzetelność międzynarodowych rozliczeń finansowych. Nasi translatorzy mają dostęp do pamięci tłumaczeniowych, najlepszych słowników oraz terminologii, przez co przekłady za każdym razem są dokładne i konsekwentne. Dotyczy to zarówno bieżących, codziennych zleceń, jak tłumaczeń ekspresowych czy dużych projektów obejmujących obszerne dokumentacje.

Na drugim wrażliwość językowa

Rynek finansowy jest niezwykle zróżnicowany, na co mają wpływ lokalne uwarunkowania oraz hermetyczność tej branży. Jego specyfika przekłada się w bezpośredni sposób na używany w tej branży język. Tłumaczenia ekonomiczne wymagają fachowego podejścia, dlatego, aby sprawnie tłumaczyć musimy posiadać i doskonalić naszą wiedzę w zakresie lingwistyki oraz prawidłowej redakcji dokumentu – formatowania, numerowania i wymogów formalnych edycji.

 

Profesjonalne tłumaczenia finansowe dla bankowości i firm ubezpieczeniowych


Niejednokrotnie potwierdziliśmy, że jesteśmy partnerem godnym zaufania. Naszych tłumaczy obowiązuje tajemnica handlowa, do której zobowiązuje konieczność zachowania poufności wynikająca z umowy podpisanej z Klientem. Gwarantujemy bezkompromisową tajność wszystkich wykonywanych tłumaczeń. Bezpieczeństwo dokumentów stanowi dla nas najwyższą wagę. Zespół Biura tłumaczeń VERTE doskonale zdaje sobie sprawę z delikatnej natury dokumentacji finansowej, dlatego przy współpracach z materiałami wrażliwymi ograniczamy liczbę osób zaangażowanych do niezbędnego minimum. Dzięki właściwie zorientowanym priorytetom nasze usługi dostosowane są do potrzeb bankowości i firm ubezpieczeniowych.

Zapraszamy do wyceny online 

Zaledwie niespełna minutę zajmie Ci zapytanie nas o wycenę zlecenia. Przekonaj się sam!

 

Wykonujemy tłumaczenia finansowe z takich dziedzin jak bankowość, finanse, ubezpieczenia, tłumacząc: