Tłumaczenia farmaceutyczne


Mamy pełną świadomość, że tłumaczenia medyczne przygotowywane dla zleceniodawców z branży medycznej i farmaceutycznej wymagają szczególnej uwagi oraz odpowiedzialności z naszej strony. Dokładamy więc starań, aby współpracować i konsultować teksty i dokumenty z zakresu medycyny z profesjonalistami posiadającymi specjalizację w danej dziedzinie. Zaangażowanie do zleceń native speakerów, lekarzy dbających o uaktualnianie swojej wiedzy pozwala nam zapewnić Klientom wysokie bezpieczeństwo oraz wyjątkową precyzję w tłumaczeniach medycznych. Na co dzień towarzyszymy w realizacji większych czy mniejszych projektów firmom medycznym i farmaceutycznym, organizacjom oraz instytucjom naukowym, szpitalom, placówkom medycznym czy Klientom indywidualnym, zarówno o zasięgu lokalnym i międzynarodowym.

 

Tłumaczenie medyczne angielski


Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe medyczne na język angielski zarówno ulotek reklamowych, kart produktów, jak i kompleksowych raportów z badań konsumenckich, rynkowych i branżowych. Jesteśmy pomocni we wprowadzaniu produktów na rynek polski i zagraniczny. Niezależnie od rozmiaru zlecenia tłumaczenia medycznego oferowane przez nas usługi translatorskie wyróżniają się konkurencyjną ceną, a wykorzystanie narzędzi CAT pozwala na sprawne przeprowadzenie całego procesu.

Mamy przyjemność podejmować się wyzwań stawianych nam przez kluczowe podmioty wśród przedsiębiorstw medycznych i farmaceutycznych w Polsce. Sprawdzamy się w wielu różnych zakresach – od stomatologii i dietetyki, po na przykład pediatrię i chirurgię. Dzięki zróżnicowanym profilom ekspertów opracowujemy tłumaczenia specjalistyczne angielski na różnych poziomach zaawansowania. Tłumaczymy ulotki produktów stomatologicznych dla znanych producentów wyrobów stomatologicznych w Polsce – np. firmy Cerkamed.

Tłumaczenia medyczne na język angielski są najczęściej wykonywane przez tłumaczy z naszego biura Verte Rzeszów. Tłumaczenia medyczne angielski są realizowane wyłącznie przez fachowców z branży. To dlatego uzyskujecie gwarancję specjalistycznej terminologii i fachowych określeń przy opisie każdego produktu. Każdy tekst medyczny jest tłumaczony w sposób profesjonalny. Są to jedne z najtrudniejszych tłumaczeń dlatego wykonuje je zespół profesjonalistów z tej branży.

Tłumaczenia medyczne angielski nie uwzględniają żadnych kompromisów. Są wykonywane z należytą starannością, precyzją przekładu. Za ich wiarygodne tłumaczenie jako biuro tłumaczeń ponosimy pełną odpowiedzialność.

 

Tłumaczenia medyczne dokumentów


Niejednokrotnie wspieraliśmy lekarzy i naukowców pracujących na uczelniach wyższych wykonując dla nich tłumaczenie publikacji do zagranicznych czasopism czy dorobków naukowych. Nasza wiedza i doświadczenie pozwala zapewnić usługi na najwyższym poziomie zarówno pod kątem lingwistycznym, gramatycznych czy to tłumacząc czy też weryfikując gotowe teksty medyczne. Zadowolenie ze współpracy potwierdza fakt, iż jesteśmy uznawani na sprawdzonego partnera i polecani w środowisku medycznym i farmaceutycznym.

Mając na uwadze zróżnicowane zapotrzebowanie rynku na tłumaczenia, kierujemy swoją ofertę zarówno do instytucji, organizacji i firm, jak i do Klientów indywidualnych, dla których równie często wykonujemy tłumaczenia dokumentów medycznych, wypisów ze szpitala realizując je jako tłumaczenia niemiecki. Nasze wieloletnie doświadczenie w projektach dla obu branż pozwala elastycznie dopasować się do wymagań konkretnego zlecenia i z największą starannością zrealizować nawet niestandardowe zamówienia. Wykonujemy tłumaczenia medyczne na angielski, niemiecki, włoski, francuski,

 

Biuro tłumaczeń medycznych


Nasza oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych oraz firm medycznych i farmaceutycznych. Biuro Tłumaczeń VERTE realizuje projekty obejmujące tłumaczenia medyczne takich dokumentów m.in. jak:

 

Tłumaczenia medyczne cennik


Tłumaczenia medyczne realizowane przez nasze biuro są wyceniane indywidualne dlatego nie podajemy ich w cenniku. Cena tłumaczenia dokumentów medycznych uzależniona jest od terminu tłumaczenia, rodzaju tłumaczenia i wybranego języka, obszerności materiału. W tym celu zawsze zapoznajemy się w materiałem i dokumentami medycznymi, ulotkami, katalogami, jakie mają być przetłumaczone.

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty tłumaczeń medycznych w tym tłumaczenia przysięgłe medyczne. Prześlij swoje zlecenie na tłumaczenia medyczne do bezpłatnej wyceny i sprawdzenia ceny poprzez dedykowany formularz lub skontaktuj się z Nami.

 

Złożenie zlecenia
 

tłumaczenia medyczne