Nieważne, jak zbudowany jest Wasz biznes, ani w którą stronę świata poszerzacie swoje horyzonty. Ze wsparciem naszego biura tłumaczeń możecie być pewni, że doskonale zrozumiecie się z partnerami między Londynem a Pekinem czy Nowym Jorkiem a Moskwą. Jesteśmy elastyczni, dzięki czemu oferujemy szeroką gamę języków tłumaczeń, niezależnie od wymaganej konfiguracji. W podstawowej ofercie mamy blisko 15 języków i – co szczególnie pragniemy podkreślić – niemalże 90 na indywidualne zamówienie.

Nasza kadra translatorska nieustannie doskonali swoje praktyczne i teoretycznie umiejętności językowe. Wieloletnie doświadczenie z najróżniejszymi projektami Klientów biura tłumaczeń VERTE Rzeszów pozwala nam zagwarantować najwyższą poprawność gramatyczną i ortograficzną oraz precyzyjne wyczucie stylu czy kultury opracowywanego tekstu. Trafiliście pod właściwy adres, jeżeli chcecie opracować w obcym języku zarówno artykuł naukowy czy dokumentację naukową prac badawczych  czy też stronę internetową. Realizujemy tłumaczenia przysięgłe oraz zwykłe tekstów standardowych i specjalistycznych, z różnych branż o różnych stopniu trudności.

Nie boimy się nieszablonowych wyzwań. To prawda, że zajmują one więcej czasu, ale końcowy efekt zadowala zawsze wszystkie strony projektu. Dzięki rozbudowanej siatce kontaktów w branży tłumaczeniowej na pięciu kontynentach sprawnie docieramy do wszystkich ekspertów językowych – tłumaczy wszystkich języków obcych online, których pomoc jest niezbędna w danym momencie.

 

Potrzebujecie solidnego tłumaczenia?

Tłumacze języków obcych z biura tłumaczeń VERTE online pomagają od ręki i ekspresowo jeśli chodzi o tłumaczenie z i na:

 

Tłumaczenia na języki obce


Na pewno warto uczyć się języków obcych, choć z wiekiem przychodzi nam to znacznie trudniej. Najszybciej uczą się dzieci do 4 roku życia, których mózg nie rozróżnia jeszcze struktury językowej i wszystko jest jednym: nieważne czy angielskim czy niemieckim:) Stąd u dzieci bilingualnych tak częste mylenie wyrazów i wplatanie do nich słów z drugiego języka. Bo dla nich to jedno. Ale jeśli nie znamy języków i jesteśmy oporni na naukę – zawsze możemy liczyć na takich pasjonatów jak my, bo co jak co ale tłumaczenia na języki obce nie są nam obce:) Zapraszamy do naszego biura tłumaczeń stacjonarnie i online z wszelkimi zapytaniami dotyczącymi tłumaczenia dokumentów w języku arabskim, fińskim czy niderlandzkim. Nasz zespół tłumaczy języków obcych świetnie radzi sobie z zapytaniami o realizacje ekspresowe tłumaczeń w 24h czy też ze zleceniami tłumaczenia z jednego języka obcego na inny język obcy. Współpracujemy z tłumaczami języków obcych i native speakerami z całej Europy. Dlatego jesteśmy w stanie wykonać tłumaczenia na wszystkie języki w innych kombinacjach, które nie zostały tutaj wymienione.

 

Tłumacz języków obcych online


Wśród języków obcych, które tłumaczymy wiadomo, że na pierwszym miejscu plasuje się język angielski, ale nie powinno to dziwić nikogo skoro na świecie już 1,5 miliarda ludzi uczy się języka angielskiego, a codziennie powstaje około 15 nowych słów w tym właśnie języku, a co druga strona internetowa tłumaczona jest na język angielski. Bez języka angielskiego nie odbędą się Igrzyska Olimpijskie czy wybory Miss Świata. Jest to jeden z najszybciej rozwijających się języków na świecie oraz język bez którego (obok rozwoju Internetu) nie byłby możliwy tak szybki rozwój na świecie. Ale w rankingu języków ojczystych angielski zajmuje trzecie miejsce ze wskazaniem ponad 500 mln ludzi, którzy deklarują angielski jako język ojczysty. Pierwsze miejsce wśród języków zajmuje język chiński – bo prawie aż 1,4 mld osób deklaruje, że posługuje się tym językiem jako językiem ojczystym. Wiele jest ciekawostek jeśli chodzi o języki na świecie, ale choć tyle jest ich na ziemi, to tak naprawdę w większości posługujemy się tylko 12 z nich. Jako biuro tłumaczeń z dużym potencjałem i doświadczeniem staramy się realizować tłumaczenia na wszystkie języki. Te nietypowe wymagają jednak dłuższego czasu potrzebnego do jego realizacji.

 

Macie nieszablonowe zlecenie? Śmiało, zapytajcie, a na pewno postaramy się pomóc!


języki tłumaczeń