Nieważne, jak zbudowany jest Wasz biznes, ani w którą stronę świata poszerzacie swoje horyzonty. Ze wsparciem naszego biura tłumaczeń możecie być pewni, że doskonale zrozumiecie się z partnerami między Londynem a Pekinem czy Nowym Jorkiem a Moskwą.
Jesteśmy elastyczni, dzięki czemu oferujemy bardzo szeroką gamę języków tłumaczeń, niezależnie od wymaganej konfiguracji. W podstawowej ofercie mamy blisko 15 języków i – co szczególnie pragniemy podkreślić – niemalże 100 na indywidualne zamówienie.

Nasza kadra translatorska nieustannie doskonali swoje praktyczne i teoretycznie umiejętności językowe. Wieloletnie doświadczenie z najróżniejszymi projektami Klientów VERTE pozwala nam zagwarantować najwyższą poprawność gramatyczną i ortograficzną oraz precyzyjne wyczucie stylu czy kultury opracowywanego tekstu. Trafiliście pod właściwy adres, jeżeli chcecie opracować w obcym języku zarówno zaproszenie na ślub dla paryskich znajomych, list polecający na uczelnię w Chicago jak i na przykład dokumentację naukową prac badawczych w Petersburgu.

Nie boimy się nieszablonowych wyzwań. To prawda, czasem zajmują więcej czasu, ale końcowy efekt zadowala zawsze wszystkie strony projektu. Dzięki rozbudowanej siatce kontaktów w branży tłumaczeniowej na pięciu kontynentach sprawnie docieramy do ekspertów językowych, których pomoc jest niezbędna w danym momencie.

 

Potrzebujecie solidnego tłumaczenia?

W VERTE pomagamy od ręki, jeśli chodzi o:

 

Wśród języków, które tłumaczymy wiadomo, że na pierwszym miejscu plasuje się język angielski, ale nie powinno to dziwić nikogo skoro na świecie juz 1,5 miliarda ludzi uczy się języka angielskiego, a codziennie powstaje około 15 nowych słów w tym właśnie języku, a co druga strona internetowa tłumaczona jest na język angielski. Bez języka angielskiego nie odbedą się Igrzyska Olimpijskie czy wybory Miss Świata. Jest to jeden z najszybciej rozwijających się jezyków na świecie oraz język bez którego (obok rozwoju Internetu) nie byłby możliwy tak szybki rozwój na świecie. Ale w rankingu języków ojczystych angielski zajmuje trzecie miejsce ze wskazaniem ponad 500 mln ludzi, którzy deklarują angielski jako język ojczysty. Pierwsze miejsce wśród języków zajmuje język chiński – bo prawie aż 1,4 mld osób deklaruje, żę posługuje się tym językiem jako językiem ojczystym. Wiele jest ciekawostek jeśli chodzi o języki na świecie, ale choć tyle jest ich na ziemi, to tak naprawdę w większości posługujemy się tylko 12  z nich.

 

Tłumaczenia na języki obce


Na pewno warto uczyć się języków obcych, choć z wiekiem przychodzi nam to znacznie trudniej. Najszybciej uczą się dzieci do 4 roku życia, których mózg nie rozróżnia jeszcze struktury językowej i wszystko jest jednym: nieważne czy angielskim czy niemieckim:) Stąd u dzieci bilingualnych tak częste mylenie wyrazów i wplatanie do nich słów z drugiego języka. Bo dla nich to jedno. Ale jeśli nie znamy języków i jesteśmy oporni na naukę – zawsze możemy liczyć na takich pasjonatów jak my, bo co jak co ale tłumaczenia na języki obce nie są nam obce:) Zapraszamy do naszego biura tłumaczeń z wszelkimi zapytaniami dotyczącymi różnych języków oraz dokumentów sporządzanych w języku arabskim, fińskim czy niderlandzkim. Nasz zespół tłumaczy poradzi sobie z zapytaniami o realizacje ekspresowe tłumaczeń czy też ze zleceniami tłumaczenia z jednego języka obcego na inny język obcy. Współpracujemy z tłumaczami i native speakerami z całej Europy.

 

Macie nieszablonowe zlecenie? Śmiało, zapytajcie, a na pewno postaramy się pomóc!