Nasze biuro tłumaczeń Verte Rzeszów oferuje tłumaczenia na język słowacki, oraz tłumaczenia z języka słowackiego na język polski. Oferta tłumaczeń obejmuje dokumenty wymagające jednakowo tłumaczenia zwykłego czy tłumaczenia przysięgłego oraz tłumaczenia w trybie ekspresowym. Chętnie doradzimy Państwu wybór najlepszej opcji tłumaczenia słowacki, w zależności od tego, czy dokumenty potrzebne są do urzędu, czy na potrzeby własne. W razie potrzeby możemy również wykonać je w trybie zwykłym czy ekspresowym. Zawsze jednak przy każdej formie czy rodzaju tłumaczenia stawiamy przede wszystkim na jakość obsługi i tłumaczenia. Tłumaczenia słowacki bronią się same wysoką jakością. Poprawne językowo teksty tłumaczone przez native speakerów języka słowackiego to nasz atut.

 

Tłumaczenia na język słowacki


Tłumaczenie na język słowacki najlepiej zlecić w biurze tłumaczeń, gdzie możemy po zapoznaniu się z przyniesionymi dokumentami doradzić Państwu najlepszą opcję tłumaczenia, termin oraz w razie powtarzalności dokumentów udzielić także zniżki. Kompetentnie i szybko otrzymają Państwo wszystkie potrzebne informacje dla danego zlecenia. Dla osób, które jednak wolą załatwiać tłumaczenie na słowacki online – mamy i taką opcję. Wystarczy skany dokumentów wysłać na adres naszego biura: biuro@verte-tlumaczenia.pl

My po zapoznaniu się z przesłanymi plikami w ciągu 30 minut oddzwonimy lub odpiszemy do Państwa, podając wszelkie niezbędne informacje dotyczące tłumaczenia na słowacki: ceny, terminu i rodzaju wykonania usługi. Proszę pamiętać, że cena tłumaczenia przysięgłego różni się od tłumaczenia zwykłego. Tłumaczenie przysięgłe zgodnie z rozporządzeniem dla tłumaczy przysięgłych rozliczane jest według 1125 zzs, natomiast za zwykłe w naszym biurze dla 1800zzs. Inne biura tłumaczeń słowackiego stosują mniej korzystny dla Klientów przelicznik 1500 zzs.

 
Tłumaczenia przysięgłe 1125 zzs
Tłumaczenia zwykłe 1800 zzs

Zapraszamy do złożenia zlecenia oraz zapoznania się z naszą szczegółową ofertą tłumaczenia słowackiego.

 

Złożenie zlecenia

 

Ekspresowe tłumaczenia słowacki 


Wiemy, że czas to pieniądz. Jeśli zależy Państwu na ekspresowej realizacji tłumaczeń z języka słowackiego, to jesteśmy je w stanie szybko wykonać. Szybko i sprawnie w ciągu 30 minut wycenimy tłumaczenie i przystąpimy do jego realizacji, oddając dokumenty na wyznaczony przez Państwa termin. Pomagamy Klientom kontaktować się z Bankiem, przesyłając do nich bezpośredni dokumenty, żeby skrócić czas i dotrzymać terminów. Jesteśmy elastyczni i profesjonalnie traktujemy każde zlecenie. Ekspresowe tłumaczenia słowacki wykonujemy z takich branż jak:

– tłumaczenie medyczne
tłumaczenia aktu urodzenia, małżeństwa, dokumenty sądowe etc.
– tłumaczenie KRS, statutów spółek, umów handlowych etc.
– tłumaczenia techniczne
tłumaczenia artykułów do publikacji

 

Tłumacz języka słowackiego na polski Rzeszów


Biuro tłumaczeń słowackiego VERTE Rzeszów stawia przede wszystkim na jakość usług realizowaną przez tłumaczy języka słowackiego w tym na tłumaczenia słowacko polskie. Istotna jest dla nas precyzja, z jaką tłumaczymy teksty, dlatego Klient może być pewien, że otrzyma tekst tłumaczony przez rodowitego Słowaka, który profesjonalnie i właściwie przetłumaczył każde jedno zdanie używając właściwego słownictwa, struktur gramatycznych i do tego zrobił to znacznie szybciej, niż zrobiłby to polski tłumacz, który uczył się tego języka na studiach i musi czasem korzystać z dodatkowych słowników czy programów. Rodowity mówca języka słowackiego intuicyjnie, właściwie i bezbłędnie używa właściwej terminologii. Dlatego też od lat z naszych usług tłumaczeń na słowacki korzystają duże firmy, organizacje rządowe lub też wydawnictwa przygotowujące teksty do druku, gdzie jakość tłumaczenia z uwagi, że teksty są publikowane i rozpowszechniane w całej Europie, ma najwyższe znaczenie. Jedną z naszych ostatnich realizacji jest album Carpathia Etno, realizowany przez Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska, który był tłumaczony przez nas na język angielski i język słowacki.

tłumaczenia słowacki