Jeśli organizują Państwo międzynarodową konferencję lub inne wydarzenie z udziałem zagranicznych gości, które wymaga kompleksowej obsługi od zapewnienia sprzętu, profesjonalnych tłumaczy, ich zakwaterowania po sprawny przebieg i nadzór nad realizacją spotkania to nasze doświadczenie w organizacji konferencji pomoże w jej realizacji i zapewni Państwu niezawodnego partnera, która zadba o sprawny przebieg całości usługi. Naszą specjalnością jest kompleksowa organizacja konferencji. Jako biuro tłumaczeń Verte, możemy pochwalić się szerokim portfolio, w którym znajdują się tłumaczenia symultaniczne na licznych wydarzeniach naukowych, prasowych, medycznych oraz specjalistycznych.

 

Organizacja międzynarodowych konferencji


Organizując konferencję mogą Państwo zdać się na nasze spore doświadczenie w tej dziedzinie. Oferując usługę organizacji i obsługi tłumaczenia konferencji dbamy od samego początku o dobór właściwego dla Państwa i niezbędnego sprzętu, sprawdzamy miejsce wydarzenia pod kątem nagłośnienia, ustawienia kabiny i prawidłowego przebiegu spotkania. Dobieramy odpowiednich i doświadczonych tłumaczy konferencyjnych, a także techników, którzy cały czas podczas konferencji dbają o jej niezakłócony przebieg i satysfakcję wszystkich uczestników. Zatem sprzęt na konferencję jest starannie dobierany, aby sprostać wszelkim wymaganiom, zapewniając płynność i klarowność komunikacji podczas wydarzenia.

Nasza oferta dotycząca organizacji konferencji obejmuje:

usługa organizacja konferencji

Kombinacje tłumaczonych języków przez tłumaczy konferencyjnych


Usługi tłumaczeniowe wykonujemy w różnych parach językowych, w zależności od potrzeb Klienta. Przy organizowaniu konferencji możemy zapewnić każdą kombinację języków, która wymagana jest do porozumienia się i sprawnego przebiegu wydarzenia, dbając każdorazowo o dobór takich tłumaczy konferencyjnych, którzy swoim doświadczeniem i fachowym tłumaczeniem ustnym zapewnią bezbłędne porozumienie się uczestników.

Poniżej wyszczególniamy tylko kilka par językowych:

Jeśli chcą Państwo otrzymać od nas ofertę na organizację konferencji zapraszamy do przesłania szczegółów wydarzenia na nasz adres mailowy z podaniem wszystkich potrzebnych informacji, a my zadbamy o dostarczenie Państwu najlepszego rozwiązania.

 

ZAMÓW ORGANIZACJĘ KONFERENCJI
 
biuro@verte-tlumaczenia.pl   lub   + 48 691 94 77 86  
 

Organizacja konferencji w całej Polsce


Nasze doświadczenie pozwala nam zorganizować konferencję w różnych miastach Polski. Organizowaliśmy już konferencje w Katowicach, Krakowie, Lublinie, Rzeszowie czy Warszawie. Dlatego z powodzeniem również zrealizujemy wydarzenia także w wielu innych lokalizacjach. Dzięki naszej elastyczności oraz zdolności do szybkiego dostosowania się do różnych warunków lokalnych, jesteśmy w stanie zapewnić wysoki poziom obsługi konferencji wraz z zapewnieniem sprzętu do tłumaczeń niezależnie od miejsca, w którym odbywa się wydarzenie.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Złożenie zlecenia

 

organizacja międzynarodowych konferencji