Nasze biuro tłumaczeń funkcjonuje na rynku już prawie 20 lat


Od tego czasu zrealizowaliśmy wiele projektów dla Klientów z Krakowa, Wrocławia, Rzeszowa, Poznania, Katowic. Realizujemy tłumaczenia dla Klientów z całej Polski, w tym coraz częściej obsługujemy tłumaczenia Warszawa. Wraz z upływem lat, ilością wykonanych tłumaczeń i różnorodnością doświadczeń dobraliśmy zespół tłumaczy przysięgłych, tłumaczy technicznych, medycznych i z wielu innych dziedzin, jak i grupę native speaker‘ów, którzy cechują się wysokim poziomem lingwistycznym i dużą wiedzą nabytą przy realizacji sporej ilości projektów. Stawiamy na ludzi, którzy chcą się rozwijać, idą z postępem czasu i tak jak my wprowadzają nowe urządzenia CAT i systemy weryfikacji tekstu. W pracy translatorycznej stale towarzyszą nam korektorzy tekstu, graficy. To ich praca, obok pracy tłumaczy pomaga nam, aby przysłane do nas dokumenty – wracały do Klienta w postaci odwzorowującej oryginalny układ tekstu oraz w jak najwyższej jakości.

Stale rozwijamy się w odpowiedzi na rozwój i rosnące potrzebny naszych Klientów!

 

Tłumaczenia to nasza pasja 


Specjalizujemy się w tłumaczeniach języków europejskich, ale idąc z postępem czasu i Państwa rozwojem poszerzyliśmy naszą ofertę o takie języki jak np. chiński, japoński, koreański, arabski i wiele, wiele innych.

Obsługujemy ponad 90 par językowych, w każdej wybranej przez Państwa kombinacji językowej.

Realizujemy tłumaczenia w trybie zwykłym i ekspresowym.

Na życzenie Klienta przesyłamy dokumenty na adres mailowy, pocztowy lub kurierem na wybrany adres.
Naszą pracę wykonujemy rzetelnie, dokładając wszelkich starań, aby tłumaczenie zostało wykonane na najwyższym poziomie. W firmie kierujemy się zasadą pełnej dyskrecji i maksymalnej ochrony danych naszych Klientów.
Zapraszamy do współpracy zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Gwarantujemy najwyższy poziom przekładu, obsługi i komunikacji.

Zaufaj nam, nasze Biuro Tłumaczeń Rzeszów to profesjonalizm, terminowość i grono wielu Klientów, którzy współpracują z nami od lat.

 

 

 

Na co stawiamy w tłumaczeniach


 

 Zapraszamy do bezpłatnej wyceny online, wystarczy przesłać do nas plik z tekstem do tłumaczenia, a my skontaktujemy się z Państwem.