Wiele osób studiuje, prowadzi biznesy czy szuka pracy w Niemczech – we wszystkich tych aktywnościach wsparcie profesjonalnego tłumacza często okazuje się nieocenione. W VERTE znamy się na rzeczy i sprawnie realizujemy tłumaczenia w języku niemieckim.

Jesteśmy pasjonatami języków obcych, dlatego każdorazowa praca z tłumaczeniami stanowi dla nas wyzwanie i pole samorealizacji. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie we współpracy w zakresie tłumaczeń z polskiego na niemiecki i z niemieckiego na polski zdefiniowaliśmy optymalny model współpracy z Klientami, który pozwala nam precyzyjnie odpowiadać na zapotrzebowanie i – co najważniejsze – prawidłowo estymować czas potrzebny na realizację zlecenia. Jesteśmy gotowi współpracować również przy tłumaczeniach w innych konfiguracjach z językiem niemieckim. Mamy do dyspozycji zespół doświadczonych tłumaczy, których wyróżnia sprawność językowa i perfekcyjne umiejętności translatorskie. Bezpośrednio po przyjęciu zlecenia definiujemy z Klientem jego oczekiwania – czas realizacji, koszt i ogólny zarys przeznaczenia finalnego materiału. Zgodnie z zapotrzebowaniem pracujemy w trybie zwykłym lub ekspresowym, dotrzymując założonych terminów.

 

Oferta na tłumaczenia niemiecki obejmuje:

 

Oferujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe tekstów polsko-niemieckich i niemiecko-polskich. Jesteśmy pasjonatami języków, dlatego każde zlecenie jest dla nas nowym doświadczeniem i możliwością rozwoju. Nasz zespół tworzą doświadczeni tłumacze przysięgli, tłumacze będący specjalistami w branży medycznej czy tłumaczeniach technicznych. Współpracujemy z lekarzami, stomatologami i inżynierami, a także native speakerami języka niemieckiego, tak aby do każdego rodzaju tłumaczenia dobrać odpowiedniego tłumacza.

Zwracamy szczególną uwagę na kompetencje tłumaczy, przez co angażujemy do współpracy tłumaczy przysięgłych niemieckiego. Jest to zawód wymagający wyjątkowych umiejętności językowych, ponieważ gwarancją umiejętności danej osoby jest szereg egzaminów państwowych i zaprzysiężenie przez sąd. Tłumacze przysięgli w VERTE nieustannie kształcą się i szlifują warsztat, ponieważ podchodzą do swoich zadań z ogromnym zaangażowaniem i poczuciem odpowiedzialności.

Realizując tłumaczenia niemieckie o charakterze finansowym, prawnym czy biznesowym mamy na uwadze najwyższą troskę o bezpieczeństwo danych Klientów. W przypadku konieczności formalnych, przed przystąpieniem do pracy podpisujemy umowy o zachowaniu poufności, do czego zobowiązujemy każdą osobę, która ma kontakt z materiałami.

Dokumenty do tłumaczenia przyjmowane są drogą elektroniczną, pocztą tradycyjną lub w placówce biura. Bez ruszania się z domu mogą Państwo przesłać do nas dokumenty do wyceny, opłacić tłumaczenie przelewem i otrzymać przetłumaczony dokument na maila ewentualnie możemy przesłać na życzenie dokument pocztą lub kurierem na podany przez Państwa adres.

 

Zapraszamy do przesłania dokumentów do wyceny.

 

FORMULARZ WYCENY