Od prawie 20 lat realizujemy dla Firm, Urzędów i Klientów indywidualnych najrozmaitsze projekty tłumaczeniowe, które obok tłumaczenia na język obcy obejmują równie często etap niezbędny jakim jest przygotowanie tekstu do tłumaczenia, przetworzenie go w programach przystosowujących dokument do procesu translacji, a jeśli zachodzi taka potrzeba ze strony Klienta to wykonujemy również prace graficzne nad obróbką tekstu, tak aby spełniał wymogi do druku czy innego rodzaju publikacji.

Posiadamy narzędzia tłumaczeniowe, które gwarantują spójność tekstu przy wieloetapowych i długoterminowych projektach. W naszej bazie nic nie ginie, stąd jesteśmy w stanie udostępnić Państwu tłumaczenie sprzed 2, czy nawet 5 lat.
Co nas wyróżnia to pasja i zaangażowanie w każdy nowy projekt, który trafia do naszych rąk. Jesteśmy otwarci na najbardziej skompilowane projekty, bo pozwala to nam poszerzać swoją wiedzę i nabywać dla naszych Klientów nowe umiejętności. Każde tłumaczenie, które trafia do biura tłumaczeń VERTE Rzeszów analizowane jest pod wieloma kątami, tak aby końcowo do Klienta trafił projekt najwyższej jakości.

Klienci, którzy współpracują z nami cenią nasz profesjonalizm, bo zaskakujemy ich wykonując tłumaczenia przed czasem, wyłapując błędy, które zdarza się im przeoczyć, bo co cztery, a może nawet osiem par oczu, to nie dwie;) i przede wszystkim, bo dostarczamy tłumaczenia poprawne językowo, udowadniając nasz profesjonalizm i jakość w tłumaczeniach bardzo skomplikowanych i technicznych tekstów, gdzie słownictwo znane jest tylko fachowcom z danej branży.
Swoją pracę wykonujemy z zaangażowaniem, o czym przekonują się nasi Klienci wystawiając nam szereg referencji.

 

Referencje biura tłumaczeń Verte od Firm, Urzędów, Klientów indywidualnych

Serdecznie dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli Państwo Biuro Tłumaczeń – VERTE.