W czerwcu nasze biuro tłumaczeń VERTE miało przyjemność i zaszczyt tłumaczyć podczas otwarcia pierwszego centrum dystrybucyjnego Boeinga w Rzeszowie. Firma Boeing, która jest uznawana za globalnego giganta przemysłu lotniczego, wybrała miasto Rzeszów na nową lokalizację dla składowania swoich części samolotowych, tym samym zaznaczając ważność Doliny Lotniczej dla rozwoju i procesów logistycznych w swojej branży. Jako Biuro Tłumaczeń z długoletnim stażem w tłumaczeniach ustnych, zwłaszcza konferencyjnych, symultanicznych czy szeptanych, zadbaliśmy o płynny przebieg uroczystości. Nasza pasja do doskonałego tłumaczenia dla przemysłu lotniczego, skupienie na detalu i umiejętność przekazywania przekazu w sposób autentyczny uczyniły nas niezastąpionym partnerem w organizacji tego wydarzenia. 

 

Tłumacze konferencyjni na obsłudze wydarzenia


Kilkanaście lat doświadczeń w tłumaczeniach ustnych przekłada się na wiedzę, która jest podstawą przy organizacji wielkich eventów, kongresów, konferencji czy podobnych wydarzeń. Rangą tutaj jest dobry wizerunek Klienta, który my jako biuro tłumaczeń podtrzymujemy, dostarczając bezbłędną usługę tłumaczenia. Dlatego wykonywane przez nas tłumaczenia ustne i konferencyjne cechuje najwyższa jakość przekładu, nienaganny wizerunek tłumacza i umiejętność szybkiej reakcji w różnego typu nieoczekiwanych sytuacjach. Nasi tłumacze konferencyjni to doświadczeni lingwiści, którzy mają za sobą setki przetłumaczonych wydarzeń. Są liderami na rynku tłumaczeń ustnych. Wiedzą nie tylko jak fachowo przetłumaczyć wypowiedzi i rozmowy prelegentów podczas ważnych wydarzeń, ale także cechuje ich szybkość i płynność tłumaczenia. Tutaj nie ma czasu na zastanawianie się, przekład musi odbywać się w czasie rzeczywistym tak, aby uczestnicy otrzymywali płynne, spójne i rzetelne tłumaczenie.

 

Przygotowanie sprzętu do tłumaczeń konferencyjnych


Obok usługi tłumaczenia ustnego zapewniamy również przygotowanie sprzęt potrzebnego do obsługi wydarzenia tłumaczenia konferencyjnego. Czy potrzebują Państwo 200 słuchawek tłumaczeniowych, czy dwie kabiny, a może także streaming czy nagłośnienie sali – proszę zaufać naszemu doświadczeniu. Pomożemy Państwu wszystko zorganizować, doradzimy wybór odpowiedniego sprzętu do tłumaczeń, tak aby konferencja przebiegła na najwyższym poziomie, a odbiór tłumaczenia i zrozumienie prelegentów było profesjonalne, a zarazem przyjemne.

Planowanie i organizacja konferencji to zadanie wymagające zaangażowania wielu osób oraz profesjonalizmu na każdym etapie. Dlatego oferujemy usługę obsługi technicznej tłumaczenia konferencji w Krakowie, Katowicach, Lublinie, Wrocławiu czy Warszawie, tak aby zapewnić doskonałą jakość tłumaczenia w różnych regionach Polski.

 

Skontaktuj się z Nami
 

Tłumaczenia konferencyjne specjalistyczne i techniczne


Większość wykonywanych przez nasze biuro tłumaczeń to tłumaczenia specjalistyczne, z różnych dziedzin przemysłu od tłumaczeń technicznych, motoryzacyjnych, lotniczych po tłumaczenia prawnicze, medyczne, farmaceutyczne aż po tłumaczenia notarialne i wiele innych. Tłumacząc dla każdej z tych branż, dokładamy starań, aby zapewnić Państwu najwyższy poziom przekładu mając na uwadze fakt, że wykonane przez nas tłumaczenie przekłada się na Państwa wizerunek i odbiór przez Klientów. Również w przypadku tłumaczeń konferencyjnych, czyli ustnych dobieramy do każdego zlecenia odpowiedniego tłumacza, specjalistę w danej dziedzinie, tak aby tłumaczenie w czasie rzeczywistym podczas konferencji czy innego wydarzenia było profesjonalne, a jego odbiór przez słuchaczy zrozumiały i bezbłędny. Dlatego najlepiej w przypadku dużych wydarzeń skorzystać z usług profesjonalnego biura tłumaczeń.

 

Dlaczego warto postawić na tłumaczy konferencyjnych?


Otwarcie Hali Boeinga, tłumaczenie konferencyjne podczas Forum Telemetrii czy tłumaczenie ustne w trakcie Kongresu Gospodarczego — żadne z tych wydarzeń nie stanowi dla nas problemu. Za każdym razem zapewniamy wyspecjalizowanych tłumaczy, fachowców w przypadku wielogodzinnych tłumaczeń, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu realizują profesjonalne tłumaczenia konferencyjne i są w stanie sprostać nieoczekiwanym sytuacjom, które mogą zdarzyć się podczas dużych eventów. Dlatego organizując konferencję czy inne spotkanie, gdzie wymagani są tłumacze konferencyjni warto postawić na fachowców w tej dziedzinie — nasze doświadczone biuro tłumaczeń Verte, gdzie mogą mieć Państwo pewność, że zagwarantujemy najlepszych tłumaczy, znających się na poruszanym przedmiocie wydarzenia, tak aby spotkanie przebiegło na najwyższym poziomie. A komunikacja nie była zaburzona.

 

Współpraca z naszym biurem tłumaczeń to gwarancja terminowości i dokładności. Rozumiemy, że czas jest kluczowy, dlatego angażujemy się w dostarczanie tłumaczeń zgodnie z ustalonym harmonogramem, nie rezygnując przy tym z najwyższej jakości. Zapraszamy do współpracy.

 

Złożenie zlecenia