Tłumaczenia techniczne dla przemysłu


Ponad 12-letnia współpraca z partnerami z różnych gałęzi przemysłu pozwoliła nam wypracować optymalną metodę prowadzenia procesu tłumaczenia, dzięki której gwarantujemy Klientom pełną rzetelność. Biegłość językową naszych tłumaczy łączymy za każdym razem z ich wiedzą ekspercką jako członków stowarzyszeń naukowo-technicznych zrzeszonych w Federacji NOT. Korzystanie z profesjonalnego zaplecza inżynierów pozwala nam sprawnie przygotowywać tłumaczenia wszelkiego typu dokumentacji technicznej, niezależnie od stopnia zaawansowania terminologii czy skomplikowania tematyki. Wyróżnia nas szczególna troska o spójność kolejnych tłumaczeń, dlatego tworzymy bazy terminologiczne na potrzeby późniejszych zleceń danego Klienta.

Naszymi Klientami są przede wszystkim firmy, korporacje oraz koncerny przemysłowe – liderzy światowi, jaki i pomniejsi lokalni gracze rynkowi. Stanowimy pierwszą linię wsparcia w kwestii tłumaczeń dla całego wachlarza branż i przedsiębiorstw z kraju i z zagranicy. Niejednokrotnie współpracujemy także z prestiżowymi uczelniami wyższymi oraz bezpośrednio z wykwalifikowaną kadrą naukową. Nasza praca jest wsparciem między innymi w opracowywaniu dokumentacji nowoczesnych technologii oraz pozyskiwaniu grantów finansowych czy stypendiów.

Po zakończonym zleceniu prosimy Klientów o przekazanie referencji. Z ogromną dumą przyjmujemy opinie pozytywne, które skutkują kolejnymi poleceniami naszych usług w branży. Nie stronimy od uwag konstruktywnych dotyczących współpracy, co pozwala nam usprawniać proces tłumaczeń i doskonalić finalny efekt pracy. Powracający Klienci z aprobatą weryfikują zmiany i rozwój naszych kompetencji w sygnalizowanych wcześniej obszarach.

Dokładamy wszelkich starań, aby niezależnie od rozmiaru przedsięwzięcia, w którym mamy przyjemność wziąć udział, dostarczać finalnie perfekcyjnie opracowany tekst. Zależy nam, aby sprostać oczekiwaniom i stać się partnerem, na którym w relacjach biznesowych można polegać. Jesteśmy otwarci na indywidualny tok prowadzenia tłumaczeń, dostosowany do potrzeb konkretnego zleceniodawcy. Elastyczność i pełen profesjonalizm w działaniu sprawiają, że nasi partnerzy nawiązują stałą współpracę lub powracają w kolejnych projektach.

 

Tłumaczymy takie teksty techniczne jak:


 

Zapraszamy do złożenia zlecenia online, wystarczy tylko przesłać do nas plik do wyceny, resztą zajmiemy się sami:)