Tłumaczenia medyczne i farmaceutyczne


Mamy pełną świadomość, że tłumaczenia przygotowywane dla zleceniodawców z branży medycznej i farmaceutycznej wymagają szczególnej uwagi oraz odpowiedzialności z naszej strony. Dokładamy więc starań, aby współpracować i konsultować teksty z profesjonalistami posiadającymi specjalizację w danym zakresie. Angażowanie do zleceń dbających o uaktualnianie swojej wiedzy native speakerów, lekarzy, naukowców pozwala nam zapewnić Klientom wysokie bezpieczeństwo oraz wyjątkową precyzję.

Na co dzień towarzyszymy w realizacji większych czy mniejszych projektów firmom, organizacjom oraz instytucjom o zasięgu lokalnym i międzynarodowym. Wykonujemy tłumaczenia medyczne zarówno ulotek reklamowych, kart produktów, jak i kompleksowych raportów z badań konsumenckich, rynkowych i branżowych. Jesteśmy pomocni we wprowadzaniu produktów na rynek polski i zagraniczne. Niezależnie od rozmiaru zlecenia oferowane przez nas usługi translatorskie wyróżniają się konkurencyjną ceną, a wykorzystanie narzędzi CAT pozwala na sprawne przeprowadzenie całego procesu.

Mamy przyjemność podejmować się wyzwań stawianych nam przez kluczowe podmioty wśród przedsiębiorstw medycznych i farmaceutycznych w Polsce. Sprawdzamy się w wielu różnych zakresach – od stomatologii i dietetyki, po na przykład pediatrię i chirurgię. Dzięki zróżnicowanym profilom ekspertów opracowujemy tłumaczenia na różnych poziomach zaawansowania specjalistycznego. Tłumaczymy ulotki produktów stomatologicznych dla znanych producentów wyrobów stomatologicznych w Polsce – np. firmy Cerkamed.

Niejednokrotnie wspieraliśmy lekarzy i naukowców pracujących na uczelniach wyższych w pracach translatorskich publikacji do zagranicznych czasopism czy dorobków naukowych. Mogli liczyć na naszą pomoc w zakresie wiedzy lingwistycznej i weryfikacji gotowych tekstów. Zadowolenie ze współpracy potwierdza fakt, iż jesteśmy uznawani na sprawdzonego partnera i polecani w środowisku medycznym i farmaceutycznym.

Mając na uwadze zróżnicowane zapotrzebowanie rynku na tłumaczenia kierujemy swoją ofertę zarówno do instytucji, organizacji i firm, jak i do Klientów indywidualnych, dla których równie często wykonujemy tłumaczenia dokumentów medycznych, wypisów ze szpitala realizując je jako tłumaczenia niemiecki. Nasze wieloletnie doświadczenie w projektach obu branż pozwala elastycznie dopasować się do wymagań konkretnego zlecenia i z największą starannością zrealizować nawet niestandardowe zamówienia.

 

Nasza oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych oraz firm medycznych i farmaceutycznych


 

Biuro Tłumaczeń VERTE realizuje projekty obejmujące tłumaczenia medyczne takich dokumentów m.in. jak:

 

Chcesz sprawdzić cenę tłumaczenia – zamów wycenę.

Prześlij dokument do bezpłatnej wyceny    –