Tłumaczenia medyczne i farmaceutyczne


W tej dziedzinie zwracamy szczególną uwagę na dobór specjalistów. Zatrudniamy przede wszystkich native speakerów posiadających specjalizację w branży medycznej lub lekarzy, gdyż jest to dziedzina wymagająca szczególnej precyzji, doświadczenia, ustawicznego kształcenia i dbałości o szczegóły, ponieważ wiąże się z tym duża odpowiedzialność.

Firmy, które wprowadzają na rynek nowe produkty z zagranicy lub też chcą przedstawić zagranicznym Klientom swoje produkty potrzebują przetłumaczyć ulotki produktów, raporty z badań czy też inne informacje dotyczące danego produktu. Oferowane przez nas usługi translatoryczne i wykorzystywane narzędzia CAT pozwalają oferowanie dobrych ceny przy sprawnej realizacji procesu tłumaczenia.

Tłumaczymy ulotki produktów stomatologicznych dla znanych producentów wyrobów stomatologicznych w Polsce – np. firmy Cerkamed.  Dla lekarzy/naukowców pracujących na Uczelniach Wyższych tłumaczymy prace/ dorobek naukowy do publikacji w zagranicznych czasopismach. Cieszymy się mogąc wspierać wiedzą lingwistyczną i weryfikacją tekstów.

 

Nasza oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych oraz firm medycznych i farmaceutycznych


 

Biuro Tłumaczeń VERTE realizuje projekty obejmujące tłumaczenia medyczne takich dokumentów m.in. jak:

 

Chcesz sprawdzić cenę tłumaczenia – zamów wycenę.

Prześlij dokument do bezpłatnej wyceny    –