Tłumaczenia ekonomicznie – profesjonalnie i na czas


 

Dokumenty finansowe same w sobie są bardzo ważnymi dokumentami, co za tym idzie, ich tłumaczenie wymaga precyzyjności. Już na etapie przyjęcia dokumentów uważnie przeglądamy dokumenty oraz je weryfikujemy tak aby dobrać do ich tłumaczenia odpowiedniego tłumacza, najlepiej posiadającego wykształcenie ekonomiczne i duże doświadczenie w tłumaczeniu dokumentów finansowych.

 

Zespół specjalistycznych tłumaczy


Nasi tłumacze mają dostęp do pamięci tłumaczeniowych, najlepszych słowników oraz terminologii, przez co tłumaczenie jest dokładne i konsekwentne nawet jeśli mamy wykonać tłumaczenia ekspresowe czy duże projekty obejmujące obszerne dokumentacje.
Język używany w branży finansowej oraz sam rynek finansowy różnią się w zależności od kraju. Wiemy, że tłumaczenia finansowe wymagają fachowej wiedzy, stąd też nasi tłumacze to wyspecjalizowani fachowcy posiadający obszerną wiedzę w tej dziedzinie – nie tylko lingwistyczną ale także dotyczącą samego formatowania, numerowania i warunków, które musi spełnić dany dokument.
Wszystkich współpracujących z nami tłumaczy obowiązuje tajemnica handlowa, zobowiązane do zachowania poufności wynikające z podpisanej z nami umowy o poufności. Wszystkie tłumaczenia są poufne; bezpieczeństwo Państwa dokumentów i ich poufność jest dla nas niezwykle istotna. Nasi tłumacze doskonale wiedzą o delikatnej naturze dokumentacji finansowej, stąd przy ich tłumaczeniu ograniczamy liczbę zaangażowanych osób do minimum.

 

Profesjonalne tłumaczenia finansowe dla bankowości i firm ubezpieczeniowych


 

Zapraszamy do wyceny online 

 

 

Wykonujemy tłumaczenia ekonomiczne z takich dziedzin jak bankowość, finanse, ubezpieczenia, tłumacząc: