Nasz rzeszowski klub sportowy Resovia podpisując kontrakty z nowymi zawodnikami z innych krajów potrzebował już kilka razy tłumaczenia umów, które następnie miały być podpisane przez zawodnika. Tłumaczenia sportowe miały być zrealizowane w 2 godziny, bo w grę wchodziło przesłanie umowy jeszcze do zagranicznych inwestorów. Wiadomo, że przykładamy się do naszej pracy, cenimy naszych Klientów i zależy nam, aby w bardzo pilnych przypadkach dołożyć wszelkich starań, aby zlecenie zostało wykonane na czas. Dlatego Klub wraca do nas już kolejnym razem z następną umową sportową dla swojego zawodnika.

Bo sprawdza się nie tylko nasza jakość tłumaczenia, ale i czas realizacji!

 

Tłumaczenia umów  – w branży sportowej


Kluby sportowe szukają zawodników także poza granicami kraju, dlatego z myślą o menadżerach i kierownikach kadr sportowych oferujemy pisemne tłumaczenia umów sportowych czy dokumentów zawodnika, a także świadczymy tłumaczenia ustne w przypadku, gdy zachodzi potrzeba negocjacji czy innych rozmów pomiędzy stronami umowy. Nasza oferta obejmuje ponad 30 języków obcych w różnych parach językowych. Jesteśmy w stanie sprostać Państwa wymaganiom, oferując rzetelne i fachowe tłumaczenia w branży sportowej, realizowane przez native speakerów danych języków obcych, którzy nie tylko doskonale opanowali język, ale również rozumieją kulturowe niuanse, które mogą mieć wpływ na treść umowy. I co istotne w przypadku tłumaczenia umów w branży sportowej jesteśmy terminowi i elastyczni – dotrzymując zawsze terminów wymaganych przez Klienta. Dzięki naszemu doświadczeniu i wysokim standardom usług, jesteśmy gotowi służyć wsparciem przy międzynarodowych transakcjach sportowych oraz umożliwić płynne porozumienie między wszystkimi stronami zainteresowanymi sukcesem zawodnika.

 

Tłumaczenie umowy z polskiego na angielski


Wiadomo, że do prawnego podpisana umowy wymagane jest zapoznanie się z treścią umowy, jej pełne zrozumienie i fakt, ze osoba podpisująca umowę jest świadoma tego, co podpisuje. Dlatego tak ważne jest bezbłędne tłumaczenie umowy, oddające wszystkie zawarte w umowie informacje w sposób profesjonalny, bez żadnego błędu, bo jest to wiążąca czynność prawna, która pociąga za sobą odpowiedzialność wobec obu stron umowy. W naszym biurze wszystkie tłumaczone umowy na język angielski są zawsze realizowane przez native speakera języka angielskiego. Gwarantuje to jakość tłumaczenia na język angielski, jego bezbłędność, i perfekcyjne dopasowanie terminologii do danej tematyki / dziedziny. Tylko rodzimy użytkownik danego języka jest w stanie tak przetłumaczyć tekst, zachowując wszelkie niuanse językowe, zarówno pod względem stylistycznym, gramatycznym, interpunkcyjnym, że jego odbiór jest płyny jak i perfekcyjny zrozumiały.

 

Skontaktuj się z Nami
 

Doświadczony tłumacz umów

w tym umów sportowych — czym kierować się przy wyborze?


Stawiając sobie takie pytanie pojawia się kwestia – ale jak go wybrać? Na jakie aspekty warto zwrócić uwagę? Rozumiemy te pytania i przychodzimy naszym Klientom z pomocą w kwestii doboru odpowiednich tłumaczy, kompetentnych dla danych tematów. Nasze ponad 20-letnie doświadczenie pozwala nam fachowo i na najwyższym poziomie przetłumaczyć zarówno skomplikowane umowy prawne na zakup nieruchomości czy także umowy motoryzacyjne na zakup auta, a także umowy pomiędzy klubami, tzw. umowy sportowe – w każdym przypadku wiemy, jak przetłumaczyć umowę i dobrać do niej odpowiedniego tłumacza. Cechuje nas doświadczanie, jakość tłumaczeń, pasja do tego co robimy i ciągła chęć poszerzania swoich kompetencji. Dlatego warto postawić na doświadczone biuro tłumaczeń, które pomoże w wyborze tłumaczenia, a ponadto zrobi to szybko i rzetelnie.

 

Tłumaczenia ekspresowe umów online


Jeśli potrzebują Państwo szybko zamówić tłumaczenie z uwagi na pilne terminy – zapraszamy do złożenia zamówienia online – wysyłając umowę na adres mailowy biura: biuro@verte-tlumaczenia.pl   

Usługa tłumaczenia online pozwala w szybki sposób przesłać dokumenty do tłumaczenia i otrzymać je po przetłumaczeniu równie szybko z powrotem na maila, bez wychodzenia z domu. Tłumaczenia ekspresowe umów online, czyli takie które wykonane są w ciągu jednego dnia, a nie rzadko kilku godzin, lub przy większej ilości tekstu, w przyspieszonym trybie często ratują Klientów, gdy ich terminy są napięte. Dobrze wiemy o tym i dotrzymujemy im tempa świadcząc usługi ekspresowe i super-ekspresowe, często pracując po godzinach, ale zawsze oddając tłumaczenie na czas i w wyznaczonym terminie. Warto skorzystać z tłumaczenia umów online i przesłać do nas tekst do wyceny, a po jego ekspresowej wycenie i akceptacji ceny powierzyć nam tłumaczenie.

 

Szukasz profesjonalnych tłumaczeń umów związanych z dziedziną sportu, które są nie tylko precyzyjne, ale także dostosowane do specyfiki tej branży? Nasz doświadczony zespół specjalistów realizuje tłumaczenia sportowe z zachowaniem precyzji. Kliknij poniższy przycisk, aby złożyć zamówienie i korzystać z naszych usług tłumaczeniowych.

 

Złożenie zlecenia