Obsługa tłumaczeniowa Kongresu Gospodarczego w Rzeszowie

W tym roku Kongres 590 odbywał się w Rzeszowie, a Biuro Tłumaczeń VERTE miało przyjemność obsługiwać konferencję, dostarczając sprzęt do tłumaczeń symultanicznych oraz doświadczonych tłumaczy symultanicznych z języka angielskiego i ukraińskiego.

Kongres 590 to cykliczne wydarzenie gospodarcze realizowane od 2016 roku.  Skupia polityków oraz przedstawicieli świata nauki i biznesu, jak również zagranicznych gości na szczeblu politycznym czy przedstawicieli zagranicznych branż gospodarczych. Tłumacze symultaniczni byli kluczowi dla sukcesu Kongresu 590. Umożliwili oni swobodną komunikację na panelach dyskusyjnych, co przyczyniło się do powadzenia prestiżowego przedsięwzięcia. Dzięki ich profesjonalizmowi i zaangażowaniu udało się zrealizować wszystkie postawione cele współpracy.

 

Tłumaczenia na Polsko-Ukraińskim Forum Ekonomicznym

Częścią kongresu 590 było Polsko-Ukraińskie Forum Ekonomiczne, którego hasłem przewodnim było „Łączymy wszystkich.  W ramach tego spotkania poruszane były istotne kwestie związane z aktualną sytuacją w Europie, to jest wojną na Ukrainie. Rozmowy toczone były zarówno podczas bezpośrednich debat, jak i również poprzez połączenia online czy to z ukraińskim analitykiem politycznym i wojskowym – Ołeksijem Arestowyczem czy to z Tomem Young, pierwszym sekretarzem, dyrektorem ds. Polityki Wewnętrznej Wielkiej Brytanii, czy amerykańskim ekspertem Fundacji Heritage – Antonym Kim. Wszystkie te rozmowy pomiędzy trzema stronami: polską, ukraińską i angielską nie byłyby możliwe bez tłumaczenia symultanicznego.  Sprawdzeni tłumacze języka ukraińskiego władający językiem polskim, angielskim i ukraińskim tłumaczyli poszczególne panele dyskusyjne podczas debat, umożliwiając zrozumienie rozmów i szybką komunikację w czasie rzeczywistym.

 

Tłumacze symultaniczni angielskiego Rzeszów

Dzięki długoletniemu doświadczeniu, jakie posiadamy w branży tłumaczeniowej, współpracujemy z najlepszymi i zweryfikowanymi tłumaczami języka angielskiego. Tłumacze symultaniczni posiadają wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniach symultanicznych podczas konferencji, spotkań biznesowych i wielu innych wydarzeń, gdzie wymagana jest perfekcyjna znajomość języka angielskiego, a także czasem stalowe nerwy, refleks i umiejętność odnalezienia się w różnych okolicznościach. Obsługujemy wielogodzinne spotkania uczestników z różnych krajów, zarówno bezpośrednie, jak i online tłumacząc w różnych kombinacjach językowych: angielski – polski, angielski – niemiecki, angielski – ukraiński i wiele innych.

Wiemy jak, ważny jest odpowiedni dobór tłumaczy, bo tylko doświadczeni tłumacze symultaniczni sprawdzą się w różnych nieoczekiwanych sytuacjach, które czasem pojawiają się podczas spotkań. A mając doświadczonych tłumaczy, potrafimy zachować najwyższą jakość w każdej sytuacji. Tłumacz angielskiego odgrywa ważną rolę w organizacji takich wydarzeń nie tylko poprzez prowadzenie efektywnych negocjacji czy dyskusji, ale również umożliwiając bezproblemowe zrozumienie przekazu. Elastyczność i dopasowanie tłumacza symultanicznego do danego zlecenia przyczynia się do sprawnego przebiegu wydarzenia nie tylko w Rzeszowie, ale również w okolicznych miastach.

 

Wynajem sprzętu do tłumaczeń symultanicznych

Nasze biuro tłumaczeń VERTE Rzeszów zapewnia również wynajem sprzętu do tłumaczeń symultanicznych. Jeśli chcecie Państwo zorganizować spotkanie, a nie wiecie jaki sprzęt jest wam potrzebny, chętnie doradzimy w kwestii niezbędnych urządzeń, które powinni Państwo mieć, aby całe spotkanie i tłumaczenie symultaniczne przebiegło profesjonalnie. W swojej ofercie mamy:

– kabiny symultaniczne,

– zestaw do tłumaczenia symultanicznego,

– słuchawki do tłumaczenia języków,

– mikrofon,

– nagłośnienie.

Tłumacze symultaniczni – współpraca

Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam zorganizować i przygotować całą usługę dla danego spotkania, podczas którego wymagane jest tłumaczenie symultaniczne. Zapoznamy się z przestrzenią, gdzie będzie organizowane spotkanie – dobierzemy odpowiednie urządzenie do tłumaczenia w czasie rzeczywistym, a jeśli zachodzi taka potrzeba, także zabezpieczymy spotkanie w techników, którzy obok tłumaczy języków obcych cały czas będą czuwać nad przebiegiem spotkania. Współpracujemy z dużymi agencjami eventowymi w Polsce.

 

Organizują Państwo wydarzenie, na które potrzebni są tłumacze symultaniczni? Oferujemy profesjonalną obsługę i wynajem sprzętu do tłumaczeń symultanicznych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług poprzez kontakt z biurem.

 

Kontakt