Czym charakteryzuje się profesjonalne biuro tłumaczeń?


Każda praca, zawód u podstaw musi mieć pasję i zadowolenie z tego, co się robi. Ciekawość tematu i chęć poszerzania swoich umiejętności. Robienie kroków w różnych kierunkach daje spektrum, czym chcemy się zajmować i przyczynia się do zbierania doświadczenia, które pomaga nam w jak najlepszy sposób wykonać powierzoną nam pracę. Od blisko 20 lat nasze profesjonalne biuro tłumaczeń w Rzeszowie świadczy usługi zarówno na rynku lokalnym jak również w kraju i za granicą.

Realizujemy usługi tłumaczeniowe w wielu językach z najrozmaitszych dziedzin i tematów. Tłumaczenia fachowe to nasza pasja i staramy się je realizować na najwyższym poziomie przez tłumaczy, którzy są specjalistami w określonych dziedzinach.

Zrozumienie tematu i klienta

Dla jak najlepszego wykonania zlecenia niezbędne jest zrozumienie potrzeb Klienta. Realizując tłumaczenia ustne, przysięgłe czy symultaniczne musimy dokładnie poznać kontekst tłumaczenia, do jakiego celu jest potrzebne, i jak będzie wyglądał dalszy przebieg danego tłumaczenia, tak aby dobrać dla danej usługi odpowiednich fachowców z danej branży tłumaczeniowej.

W przypadku dokumentu, który przyjmujemy do tłumaczenia doradzamy Klientowi, jaki rodzaj tłumaczenia wybrać — zwykłe czy przysięgłe — w zależności od tego, czy ma złożyć dokument w urzędzie, u lekarza, czy tylko potrzebuje go dla siebie w celu zrozumienia treści, czy może wykonane tłumaczenie będzie później wykorzystane w innych sprawach, np. sądowych czy urzędowych.

W przypadku tłumaczeń ustnych – symultanicznych czy konferencyjnych – jako profesjonalne biuro tłumaczeń doradzamy optymalny wybór usługi dla danego wydarzenia. Obsługujemy spotkania u notariusza, spotkania biznesowe, eventy firm i korporacji, warsztaty organizowane przez zagraniczne organizacji charytatywne, pozarządowe czy spotkania polityczne. Pomagamy dobrać odpowiedni sprzęt tłumaczeniowy, nagłośnienie na dane wydarzenie, tak aby usługa tłumaczenia dla uczestników przebiegała w sposób płynny i na jak najwyższym poziomie, dbając, aby obie strony mogły łatwo i bezproblemowo się porozumieć.

 

Skontaktuj się z Nami
 

Zakres usług profesjonalnego biura tłumaczeń


Wśród tłumaczeń, którymi zajmuje się nasze profesjonalne biuro tłumaczeniowe możemy wyróżnić takie usługi jak:

i wiele innych.

Zapraszamy do złożenia zlecenia na tłumaczenia pisemne i ustne przez nasz dedykowany formularz online
 

Złożenie zlecenia